Autor Zpráva
kirisek95@gmail.com
Profil
Zdravím, mám trošku problém, mám v hlavičce obrázek, kde je skriptík na automatickou změnu obrázků po 3 sekundách... oblasti jsem dal jsem dal overflow: hidden a border-radius:20px ale tohle funguje jen na první obrázek a ostatní jsou normálně hranaté, tak se ptám, jak to udělat jinak?

je to na tomhle webu... web je prozatím na free doméně

EDIT: dělá to jen v chrome na ntb (1366x768) při 100% velikosti stránky, jinak je to OK

a jinak otázka mimo, hledal jsem všude a nemůžu najít, jak udělat, když mám menu přes seznam a chci tam odkazy, aby ty bylo možné kliknout na odkaz v celé šířce řádku "li" jako je to třeba na rctv
_es
Profil
kirisek95@gmail.com:
tohle funguje jen na první obrázek a ostatní jsou normálně hranaté
V akom prehliadači? Snáď len v takých, ktoré nepodporujú oblé rohy a potom teda ani na prvom.

Máš chybne deklarované kódovanie znakov stránky.

jak udělat, když mám menu přes seznam a chci tam odkazy, aby ty bylo možné kliknout na odkaz v celé šířce řádku "li"
Rovnako ako v Odkazy v tabulce.
kirisek95@gmail.com
Profil
Kódování už by mělo být OK...

no a jak jsem psal, tak to dělá v chromu na 100% a 110% na ntb monitoru, který má 1366x768 mám k tomu externí monitor (starší, tuším 1024x768) tam je to při 100% OK, jinak při větším přiblížení (v tu dobu se to už na monitor stejně nevejde) to taky zaoblení neřeší a nedělá je... jinak by to teda mělo být kromě chrome oukej, mozzila v jakémkoliv zoomu bez problému a IE9 taky...

divím se, že zrovna chrome má problémy, asi to nechám být.

Díky, zkusím to podle těch tabulek :)
Trejpa
Profil
kirisek95@gmail.com:
Nastavil bych border-radius také obrázku.
kirisek95@gmail.com
Profil
No tak teď jsem to nahrál na hosting od ic a je to oukej :) asi měl problémy na wz s tou reklamou, co je nahoře, ale nevím jaké... prostě teď to běhá i v chrome v pohodě a už mám i to menu hezčí, díky kucí :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0