Autor Zpráva
Majkelju
Řeším takovou zapeklitost, potřebuju změnit nadpis okna, nefunguje document.title;, top.document.title;, ani popup.document.title;.... Mám to napsáno takto:
Vtip je v tomto: volám nové okno
$("#modalDet2").load('./safe/kalkulace_detaily2.php?index='+index+'&k_polozka=<?echo $k_polozka;?>').dialog({modal:false, title:'Seznam potřeb', width:"auto", height:"auto"});
Zde mu sice nastavím title, jenže v souboru kalkulace_detaily2.php, který do okna načítám, mám určité proměnné, které potřebuji promítnout do toho nadpisu...Takže to potřebuju změnit právě z toho souboru kalkulace_detaily2. Ví někdo?
Kcko
document.title = "Nový titulek";
Majkelju
Kcko:
Hned na prvním řádku píšu, že tohle mi nefunguje :) Změní to maximálně titulek na stránce, ze které volám to nové okno.
_es
Majkelju:
potřebuju změnit nadpis okna
volám nové okno
Ale tým žiadne nové okno (prehliadača) nevoláš. Potrebuješ nastaviť nadpis toho dialógu z jQuery UI knižnice? Tak namiesto textového reťazca 'Seznam potřeb' zvoľ nejaký iný - môžeš tam dať aj premennú.
Majkelju
_es:
No v tom je právě ten háček...Tu proměnnou, co tam potřebuju dát, v tom "rodičovském" souboru nemám a zjistil jsem, že ji tam ani nemám jak pořádně dostat (převádění JS proměnných do PHP je nad moje síly), takže to asi budu potřebovat změnit v tom souboru, který tvoří obsah dialogu. Vím, jak nastavit titulek okna. Jenže tohle je poněkud komplikovanější :/
_es
Majkelju:
Tu proměnnou, co tam potřebuju dát
Akú premennú? Žiadna premenná v tvojom kóde nie je.

takže to asi budu potřebovat změnit v tom souboru, který tvoří obsah dialogu
No tak tým zmeníš obsah toho dialógu. Ty chceš zmeniť nadpis toho dialógu. Čo je výstupom skriptu kalkulace_detaily2.php? Ak značky ako <title> <meta> <style>, tak tie sú pochopiteľne ignorované.
Majkelju
_es:
Proměnnou jsem neuváděl, abych to zbytečně nedělal zmatečnější, než to je, přišlo mi jedno, jestli tam bude proměnná nebo statický text, ve finále fungovat by mělo obojí :) Prostě mám soubor třeba pokus.php, v něm mám výše uvedený kus kódu, pak mám soubor kalkulace_detaily2.php, z toho se načítá obsah do volaného dialogu a taky obsahuje tu proměnnou, co potřebuju dostat do titulku. V souboru pokus.php nevím, jaká data budou v druhém souboru, jehož výstupem je tabulka. Ano, můžu nadpis v pokus.php jednoduše změnit, jenže jen před tím, než zjistím, co obsahuje kalkulace_detaily2.php, takže je to k ničemu. A pokud v kalkulace_detaily2.php použiju příkaz typu document.title="muj nadpis";, tak to změní nadpis jen u pokus.php. Omlouvám se, jestli píšu zmatečně, ale nevím, jak to líp vysvětlit. Asi mi schází terminologie.... :)
_es
Majkelju [#7]:
No tak stiahni obsah kalkulace_detaily2.php inak ako cez metódu load, potom z toho načítaného obsahu vyčítaj čo treba, nastav nadpis a obsah toho dialógu a aktivuj ho. Kde sa nachádza ten kód z [#1]?
Majkelju
_es:
pokus.php
_es
Majkelju:
No ale kedy je ten kód volaný, či reaguje na nejakú udalosť, napríklad kliknutie a pod.?
Majkelju
_es:
Ano, ten kód je ve funkci (která obsahuje pouze to, co jsem uvedl v #1), která se zavolá, pokud uživatel klikne na nějaký dílek flashového koláčového grafu. Do funkce se předá proměnná index, která značí, na který dílek bylo kliknuto. Index předám do kalkulace_detaily2.php a tady teprv na základě čísla indexu sestavím tabulku. Ze které chci tu jednu nějakou proměnnou, ta je sama o sobě už nepodstatná...
_es
Majkelju [#11]:
No tak postupuj podľa rád v [#8]. Asi by bolo vhodné aj upraviť obsah kalkulace_detaily2.php tak, aby obsahoval len to, čo je treba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: