Autor Zpráva
Majkelju
Profil
Zajímalo by mě, jak zařídit, aby se mi některá dialogová okna (obsahující tabulky) otevírala i po odhlášení a opětovném přihlášení na stejné pozici, jako jsem je nechal a se stejnými rozměry. Možná nějaké session? Protože každý uživatel si nastaví rozměry jiné....Nicméně nikdy jsem ještě session nemusel použít a nevím, co s tím. Předem díky za rady, i když se obávám, že budou muset být trochu podrobnější co do vysvětlení :)
Dialog volám takto:
$("#modalDet2").load('./safe/kalkulace_detaily2.php?index='+index+'&k_polozka=<?echo $k_polozka;?>').dialog({modal:false, title:'Seznam potřeb', width:"auto", height:"auto"}); 
habendorf
Profil
No asi si budeš muset ty hodnoty někde uložit, buď na serveru, nebo na klientovi. Vzhledem k tomu, že jsi dotaz položil do tématu JS, tak cookies?
Str4wberry
Profil
Pokud má nastavení přežít odhlášení a opětovné přihlášení, je vhodné data ukládat k uživatelskému profilu na serveru.

Nicméně je pravda, že napříč jednotlivými rozlišeními nemusí mít ukládání umístění opodstatnění (umístění 1800 px vlevo nemusí na malém displeji dávat smysl), a proto může být vhodné použít i úložiště na straně klienta. Předpokládám, že na práci s cookies bude mít jQuery nějaký nástroj.
habendorf
Profil
Str4wberry:
Předpokládám, že na práci s cookies bude mít jQuery nějaký nástroj.

Samotné ne, existují na to jakési pluginy.
Majkelju
Profil
ok díky...ale asi to vzdám, zdá se mi to příliš komplikovaný :(
_es
Profil
Na prácu s cookies v JS sa dajú nájsť aj jednoduché funkcie nenaviazané na jQuery.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0