Autor Zpráva
creds
Profil
Ahoj, máte někdo nějaký script na vytvoření pop-up okna ve formě fotky, které se zapne asi dvě tři vteřiny po zapnutí webu a po chvíli zase zmizí? Např.: http://axewounduk.com/ ..zde se ale samo nevypíná a nebude se jednat o video, pouze foto..... Děkuji předem...
shaggy
Profil
Bude ti stačiť setTimeout a absolútne pozicovaný div s obrázkom, ktorému najprv nastavíš display none a po odpočítaní tebou zvoleného času mu nastavíš display block (a opäť ho po určitej chvíli skryješ).
creds
Profil
Dík, ale šlo by trocha polopaticky, jsem systém pokus / omyl...Nebo aspoň něco podobného, abych to zkoušel poupravovat....Díky moc
shaggy
Profil
creds:
Nie, kód ti nenapíšem. Moja rada je pomerne dosť polopatistická, máš vôbec nejaké skúsenosti s javascriptom?
Petr ZZZ
Profil
creds:
Musíš se naučit základy HTML, základní syntaxi CSS a hledej, jak se dá pomocí JavaScriptu měnit styl definovaný pomocí CSS. Shaggy ti radí řešit časování pomocí JavaScriptu (samotné CSS ani HTML tohle neumí) a navázat na to změnu stylu pomocí CSS (display je vlastnost v jazyku CSS).
creds
Profil
Tak tady je ten výtvor...v klasickém Notepadu přes html stránku mi to vyskočí v pohodě, teď tedy aspoˇm, jak to vložit na stránku?¨
Zatím to mám na zkoušku na: http://bseband.xf.cz/archivnovinky.html
Je to řádek 5 - 18...
Zatím nefunkční, vkládáno přes nepopulární FP2003...
Díky moc předem za tipy a rady..

L.

<html>
<head>
<title>DVD</title>
 
<script type="text/javascript">
<!--
closetime=0;
function Start(URL){
windowprops="directories=no,location=no,menubar=no,resizable=no,scrollbars=no,status=no,toolbar=no,width=390,height=550,left=500,screenX=55,top=100,screenY=500";preview=window.open(URL,"popWin",windowprops);if(closetime)setTimeout("preview.close();",closetime*1000);}function doPopup(){ url="C:/Users/Luboš/Documents/Weby/web/krab.jpg"
delay=2;timer=setTimeout("Start(url)",delay*1000);window.status="";
}
//-->
</script>
</head>

<BODY OnLoad="doPopup();">
_es
Profil
creds:
Časté potíže, zajímavosti a poučné debaty » Používejte var
Časté potíže, zajímavosti a poučné debaty » Nepoužívejte eval, ani jeho obdoby
creds
Profil
_es:
No pro mě už hold vyšší dívčí...Ať zkouším pokus/omyl, prostě nic...

Případně díky a jinak díky i za snahu.

L.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0