| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| casy Profil |
#1 · Zasláno: 15. 2. 2013, 14:55:28
Ahoj,
nemáte někdo zkušenost s wysiwyg editory pro iPad ? Vyzkoušel jsem tinyMCE a pár dalších a nefungují. Děkuji za radu Dan |
||
| scheras Profil * |
#2 · Zasláno: 15. 2. 2013, 18:24:20
|
||
|
Časová prodleva: 13 let
|
|||
0