Autor Zpráva
John-neom
Profil *
Mám problém z nefunkčím wisivig editorem v exploreru nvíte co stím.
Leo
Profil
Ne, Leo
Timy
Profil
John-neom
Leo tím chtěl patrně naznačit, že bližší popis věci by neškodil
John-neom
Profil *
Ok bližší popis: Používám zedakční systém subdreamet a při zadávání zpráv se používá wisivig editor, nefunguje , a ještě na ví se mě v PC asi nezobrazí hledat ? teda okno se zobrazí ale vidím pouze psa a nic jiného ???
John-neom
Profil *
soory ( SUBDREAMER)
PerToon
Profil
Tak todle vysvětlení mi moc nepomohlo. Možná, že máš v prohlížeči vypnutou podporu skriptů. A to hledání k tomu nepatří a jestli sem pochopil, že jde o Windowsovské hledání a pes je pouze pomocník při hledání, nebo jak se tomu nadává, tak to nevím v čem je problém.
Timy
Profil
John-neom
nejjednodušší bude zkusit jiný prohlížeč, nejspíše firefox, opera má s tímhle taky problémy.
John-neom
Profil *
V firefoxu funguje. ok jde mě jen o ten explorer ??
Leo
Profil
Subdreamer bohuzel neznam, Leo
Timy
Profil
Pravděpodobně máš zakázané něco, co bys měl mít povolené. Zkus jiný wysiwyg editor (blog.cz) jestli ti to půjde tam. Možná mají chybu oni (i když se mi to nezdá pravděpodobné). Každopádně bych to řešil Firefoxem
maxAV
Profil
Ja bych to taky resil prechodem na Firefox ;-)
Fred
Profil
John-neom A to to máme hledat? BTW aspoň se můžeš vyjádřit přesněji, třeba by někdo věděl, tím myslím, že ten editor tady http://www.subdreamer.com/ v tom demu admina dole pod Main settings je TinyMCE. Nefunguje ti to nejspíš kvůli nastavení jak píše Timy, používá to execComand
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0