Autor Zpráva
W4S3K
Profil *
Uz sem sem kvuli tomu psal,ale ed nemuzu vyresit tohle.Mohl byste nekdo kusit opravit tenhle kod?
<script type='text/javascript'>

function nove('Hraci/blaza.htm','blank') {
window.open("Hraci/blaza", "blank",
"width=410,height=195,top=200,left=200,toolbar=no,location=no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,resizable=no"
}

a pak odkaz do body:

<a href="javascript:window.open('Hraci/blaza.htm','blank')">zkouska</a

Dokud sem to měl bez tech ruznych nastavenyvh v prvnim kodu,slo vse ok,ted to jde jako by sem nic nezmenil.Pls help
Fred
function nove(kam,jak) {
vlastnosti="width=410,height=195,top=200,left=200,toolbar=no,location= no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,resizable=no"
window.open(kam,jak,vlastnosti)}

<a href="'Hraci/blaza.htm" onclick="nove('Hraci/blaza.htm','blank');return false">zkouska</a>
PerToon
Myslím, že ty vlastnosti ani nejsou potřeba definovat.

function nove(kam,jak) {
window.open(kam,jak)}

<a href="'Hraci/blaza.htm" onclick="nove('Hraci/blaza.htm','blank');return false">zkouska</a>
peta
Profil *
PerToon Nejsou, pokud ti nevadi default nastaveni. Muze se stat, ze kazdy prohlizec si zobrazi neco jinak (treba scrollbar, poloha okna, ...)
W4S3K
Profil *
peta,PerToon:ja je kaorat chxci mit definovany :)
W4S3K
Profil *
Fred: tomu kodu kapku neruzumim takze
1. rádek: kam je cesta na stránku,jak způsob otevření( v mim pripadě blank ?) . Mám to dat to dvojitej uvozovek nebo jen do jednoduchej?
2.řádek:ok
3.řádek.kam a jak je predpokládám jak v prvním řádku,místo vlastnosti mam znovu napsat ty vlastnosti nebo ne?

Odkaz:neni v nim nahodou neco blbe,protoýe se mi nejevil ani jako odkaz,normalne se mi sou chyby az pozdej
pls poradte nekdo
PerToon
function nove(kam,jak) {
vlastnosti="width=410,height=195,top=200,left=200,toolbar=no,location= no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,resizable=no"

V tomhle případě:
kam = Hraci/blaza.htm
jak = blank

Koukni v tom a najdi si to, je to jak dosazování do rovnice.
W4S3K
Profil *
PerToon : a mam to davat to :kam: a :jak: do do dvojitecjch uvozovek (") nebo do jednoduchý(')?
PerToon
Do jednoduchých, protože kdybys použil dvojitý, tak to bude brát jenom onclick="nove("
W4S3K
Profil *
PerToon: v tom odkazu má být před Hraci jen jen dvě uvozovky a ne tři ? V tom window. open mam místo toho vlastnosti znovu napsat vlastnosti?
PerToon
function nove(kam,jak) {

<a href="'Hraci/blaza.htm" onclick="nove('do tohoto prostoru budeš měnit adresu','sem budeš psát kam to chceš otevřít');return false">zkouska</a>

Měníš jenom to, co sem ti napsal do toho odkazu. Uvozovky jsou tak, jak mají být.
W4S3K
Profil *
PerToon:furt nic:radci sem napsiz ten kod:

<script type='text/javascript' language='javascript'>

function nove("Hraci/blaza.htm",'blank') {
window.open("Hraci/blaza.htm","blank",width=410,height=195,top=200,lef t=200,toolbar=no,location= no,status=no,menubar=no,scrollbars=no,resizable=no)}
}</script>

<a href="'Hraci/blaza.htm" onclick="nove('Hraci/blaza.htm','blank');return false">zkouska2</a>

Hlásí mi to že "Hraci/blaza.htm nenalezen.Někde asi mám navic ".Nevíš kde
PerToon
S touhle částí nic nedělej a nic do ní nepiš!!!!:

function nove(kam,jak) {

A tady si můžeš měnit co chceš, v tom nove() musíš nechat uvozovky tak jak jsou.
<a href="'Hraci/blaza.htm" onclick="nove('Hraci/blaza.htm','blank');return false">zkouska2</a>
W4S3K
Profil *
PerToon:to tam mam nechat i to kam,jak a vlastnosti?
Mě taky napadlo,jestli neni chyba vtom,ze sem se nezminil ze ten kod ma byt na jednyy strance a blaza.htm ma bxt to nove okno?
W4S3K
Profil *
PerToon:Utoho kodu mi to píše E:\.......spartan\image\"Hraci\blaza.htm nebyl nalezen....Sou tam navíc ty uvozovky,nevis kde v tom kodu sou navic?
Fred
function nove(kam,jak) {

Fred
<a href="' tady není to vidět překlep.
W4S3K
Profil *
Fred:jakej překlep?
PerToon
W4S3K - použij ten odkaz takovýto:
<a href="Hraci/blaza.htm" onclick="nove('Hraci/blaza.htm','blank');return false">zkouska</a>

Od začátku sem kopíroval Fredovo řešení a tam měl překlep - jedny uvozovky navíc.
W4S3K
Profil *
PerToonyes,yes maám to ,akt dik,sice jeste budu muset si pohrats tema lastnostma,ale to zvladnu.Jenom, mi prosim jeste porad jak mam udelat ,kdyz na jedny stranci chci mit vic takvoj hle scriptu,akorat,na jiny cile?
PerToon
Přepisuj pouze <a href="Hraci/blaza.htm" onclick="nove('Hraci/blaza.htm','blank');return false">zkouska</a>.
Ten skript ti bude otevírat okno s adresou, jakou si nadefinuješ v jednotlivých odkazech. Pokud chceš, aby vlastnosti byly pokaždé stejné, v samotný definici funkce nemusíš nic měnit.
W4S3K
Profil *
PerToon:tak to je super.mockrat dik,bez tebe by sem se nikam nepohnul,thx
PerToon
Není zač. Až to bude hotový, tak pošli odkaz, ať vidím, co jsem způsobil. :-)
W4S3K
Profil *
PerToon:to bude jeste chvili trvar,ale poslu
Fred
23 dotazů na jednu uvozovku, proto je lepší dávat odkaz, každej na tohle nemá trpělivost.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0