Autor Zpráva
vojja01
Profil *
Zdravím všechny kolegy :),
Chtěl bych se zeptat, zda je nějakým způsobem možné z javascriptu editovat nejen všeobecně podporované vlastnosti, ale i specifické vlastnosti prohlížečů s prefixem, typicky třeba css transform?
Například:
document.getElementById("element").style.-moz-transform= ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na vojju01:
Nemusí jít jen o proprietární prefixy, pomlčka je třeba i v bakcground-image.
Pokud za pomlčkou nejsou znaky „ms“, tak se vždy pomlčka ruší a následující písmeno se převádí na velké.
vojja01
Profil *
Děkuji za odpověď, nicméně o pravidlech psaní css vlastností v js vím, tedy že se pomlčka vypouští a následující písmeno je velké, jenže muvím přesně o těch specifických css vlastnostech prohlížečů jako -moz-box-sizing nebo -webkit-transform a jak se píší v DOM, jestli je to možné. :)
margin
Profil *
Chamurappi:
Pokud za pomlčkou nejsou znaky ‚ms‘, tak se vždy pomlčka ruší a následující písmeno se převádí na velké.
Opravdu, zajmavé. Co jsem dál testoval prefixonané vlastnosti, tak webkitu na velikosti počátečního písmene nesejde, Opera a Mozilla se pravidla striktně drží.

vojja01:
Chamurappi to napsal jasně, kromě uvedené výjimky pravidlo platí i pro prefixy. A jak jsem zjistil, u webkitu na tom nesejde, i když já bych pravidlo "vypustit pomlčku, následující písmeno velké", dodržel. Přece není tak těžké otestovat si to sám, možností až tolik není, chápal bych, pokud bys natrefil na problém s miscosoftí msCosi výjimkou.
Chamurappi
Profil
Reaguji na vojju01:
muvím přesně o těch specifických css vlastnostech prohlížečů
Pro ty platí úplně stejné pravidlo. Pomlčka na začátku je také pomlčka.


Reaguji na margina:
webkitu na velikosti počátečního písmene nesejde
Zajímavé, netušil jsem…
vojja01
Profil *
Dobře, díky moc, jsem zas o něco chytřejší :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0