Autor Zpráva
Dylan
Profil
Dobrý den
Právě začínám v javascriptu, aproto prosím na to berte ohled :) Mám asi takovýto problém: V javascriptu jsem si vytvořil velmi jednoduchý výpočet výkonu na chlazení (vzduchotechnika). Po zadání hodnot a stisknutí buttonu "vypočítej" se mi provede script a výsledky se vyplní do inputů "text". Můj problém nastává, když po provedení scritu chci změnit například nějakou proměnou (v inputu) a kliknu opětovně na "button", kterým se spustí scipt na výpočet. Však výpočet se neprovede a v inputu ("text" pro výsledek výkonu) se nic nezmění... jako by to nereagovalo. (Tzn. při prvním stlačení se provede výpočet, však při druhém stlačení už ne). Musím kvůli tomu refreshnout prohlížeč. Omlouvám se především za to, že zde nepřikládám kód (jsem v práci a hodím ho zde večer-jsem v práci). Já jen, jestli to není nějaká začátečnická chyba, která je jasná už od takového popisu. Díky s pozdravem Dylan :)
Joker
Profil
Dylan:
Máte odkaz na stránku, nebo kód, jak to je udělané?
juriad
Profil
Nedávno tu někdo řešil podobný problém (něco fungovalo jen poprvé), chyba byla v tom, že používal proměnnou pojmenovanou stejně jako se jmenuje funkce (v JS je to to samé). Není to náhodou také tvůj případ?
Dylan
Profil
Ano byla tam proměnná pojmenovaná stejně jako funkce (stačilo přejmenovat proměnnou) :).....Velice Vám děkuji za váš čas, mnoho jste mi pomohl :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0