Autor Zpráva
Tanaris
Profil
Optimalizuju si web pro prohlížeče - hlavně pro IE samozřejmě. Opravil jsem verze 9 a 8, ale 7 dělat nehodlám kvůli minimálnímu počtu uživatelů. Namísto toho si jsem si vytvořil podmíněný komentář pro IE7. Když uživatel s touto verzí najede na web vyskočí mu hláška o tom, že používá zastaralou verzi prohlížeče a proto se mu některé prvky nemusí zobrazit správně. A v okně budou odkazy na jiné prohlížeče a současnou verzi IE. Když ale testuju pop up okno vždycky se zobrazí na bílém pozadí a hned zmizí. To se mi nelíbí, příjde mi to moc agresivní. Chtěl bych, aby se pár vteřin po otevření stránky zobrazilo okno, ale aby pozadí webu normáně zůstalo. Prohledal jsem web, ale nemůžu ten problém s pozadím nikde najít.
preca1
Profil
Zdravim,
a neni rychlejší "opravit" stránku pro IE7, než řešit nějakej pop-up? Pravděpodobně něco děláš špatně, protože normálně neni žádná speciální "optimalizace" potřeba. Nehledě na to, že si většina uživatelů nejspíš nestáhne novej prohlížeč jenom kvůli tvojí stránce; spíš odejdou. A spousta ani nemůže, nebo nechce.
Jinak dodej odkaz na živou ukázku, netušim, o čem mluvíš. Zní to, že se snažíš implementovat tzv. lightbox.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0