Autor Zpráva
Pavel Straka
Profil
Dobré dopoledne, rád bych poprosil zkušenější o radu, nemohu nikde najít odpověď na svou otázku.
Jde mi o tento skript:
http://gmaps-samples-v3.googlecode.com/svn/trunk/draggable-markers/draggable-markers.html

Po přetažení "šipky"/markeru skript vygeneruje adresu místa, kam uživatel šipku/marker přetáhl. Zajímala by mě možnost formátování té adresy, nemohu nikde najít seznam parametrů, které je možné použít toto je "formatted_address", ale samozřejmě to neodpovídá českým zvykům. Když přetáhnu m,arker někam v ČR dostávám adresu v tomto stylu: Lukavická 2265/12, 301 00 Plzeň-Plzeň 3, Czech Republic a ocenli bych spíše Lukavická 2265/12, Plzeň, 301 00

Ocením každou radu.
Děkuji za ochotu pomoci
joe
Profil
Funkce geocode volá callback s prvním parametrem polem GeocoderResult. Z dokumentace můžeš vyčíst, co lze z toho pole všechno vyčíst. Možná ti pomůže, když si daný příklad otevřeš a do kódu si dáš breakpoint, abys viděl co se vrací v callbacku.
Pavel Straka
Profil
Děkuju za tip, bude to to, co jsem potřeboval.
Nicméně se mi stejně nedaří skript rozhodit, myslel jsem si, že stačí nahradit řádek responses[0].formatted_address za např. responses[0].types["country"].

To ale nefunguje. Co dělám špatně?
Děkuju za pomoc.
joe
Profil
Doporučuju Chrome a ve skriptu pak console.log(responses);
Pavel Straka
Profil
Omlouvám se, ale pořád si nevím rady. :) Vložil jsem do skriptu console.log(responses), co ale musím dál udělat? Potřebuji do Chrome nějaké rozšíření? Díky.
joe
Profil
Žádné další rozšíření není potřeba. Stačí stisknout F12 (Nástroje pro vývojáře) nebo na stránku kliknout pravým tlačítkem a zvolit Zkontrolovat prvek. V okně, co se otevře se přepnout na záložku "Console" a tam pak uvidíš, co se vrátí za odpověď v té funkci geocode. Na první pohled tedy uvidíš, jestli se vrátil objekt a nebo pole, můžeš se ujistit, co všechno odpověď obsahuje.

Pokud bys v té konzoli, co ti vypíše, co se vrátilo za odpověď, neměl šipečku na rozbalení, místo console.log použij console.dir
Pavel Straka
Profil
Bohužel když dám Console, mám tam jen prázdno (mohu psát). Nepomůže ani když místo console.dir napíšu console.log. V čem může být problém? :)
Díky za ochotu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0