Autor Zpráva
kabanos
Profil *
Přes onmouseover a onmouseout, které mám na různých odkazech načítám do iframe příslušné stránky. Iframe není ale stále viditelný (je to něco jako popup okno), při onmouseover se ukáže okno s příslušnou stránkou, při onmouseover zmizí. Zobrazování mám přes styl visibility iframu. Zkoušel jsem dvě možnosti:

1)onmouseover spustí funkci s příkazy: skrytí iframu přes visibility: hidden -> načtení nové stránky do iframu -> odkrytí iframu přes visibility: visible. onmouseout poze skryje iframe přes visibility: hidden.
Problém je, že se někdy iframe odkryje dříve, než je nová stránka načtena a tím pádem tam na chvíli problikne obsah z předešlé stránky. Proto jsem zkusil 2)

2)onmouseover spustí funkci s příkazy: skrytí iframu přes visibility: hidden -> načtení nové stránky do iframu. Součástí nové stránky je pak skript, který na onload této stránky spustí odkrytí této stránky (iframu).
Zde se ale objevil jiný problém, že pokud nastane dříve akce onmouseover než je stránka v iframu načtena, nedojde k jeho skrytí vůbec, protože stránka v iframu spustí visibility: visible později než visibility: hidden na onmouseoveru.

Jak to nejlépe udělat?
Chamurappi
Profil
Reaguji na kabanose:
Buď si můžeš někde zapamatovat stav (měnit proměnnou při onmouseover a onmouseout) a ten pak v onloadu kontrolovat (porovnat parent.jménoProměnné), nebo můžeš při onmouseout při skrytí nalistovat do rámu nějaké rychlé nic (třeba about:blank).
kabanos
Profil *
super,udělal jsem to přes ten stav (proměnnou)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0