Autor Zpráva
galax
Profil *
Zdravím,

v javascriptu se neorientuji a potřebuji poradit:

Na internetu je volně dostupná spousta javascriptových ukázek a hotových řešení na kolo štěstí. Jenže já potřebuji kolo, které není ovlivnitelné ze strany uživatele, tedy předem stanovený výsledek točení se bude generovat již na serveru (a kdyby se někdo rozhodl si upravit kód a zatočit si kolem jinak, bude to jedno, protože akce již bude provedená PHPčkem na serveru),... Tzn že např. v tom kódu bude někde proměnná (hodnotu už pak sám dosadím PHPéčkem), která bude udávat, na jakém indexu se kolo zastaví (každý výsledek/výhra bude mít svůj index)... Nevíte někdo, jak na to?

Doufám že jsem se vyjádřil dobře :D
margin
Profil *
Nevím, s čím potřebuješ poradit, zda s generováním náhodného výsledku v PHP, nebo s vizualizací kola štěstí, nebo s něčím jiným.
galax
Profil *
Jen s efektem točení... PHP ovládám - javascript ne... potřeboval bych jen to kolo štěstí, které bude mít např. v indexovaném poli definované jednotlivé části (výsledky), na kterých to může skončit... A aby v tom js byla proměnná, která bude předem definovaná (např. 6), a díky které se kolo zastaví na 6-té pozici... (tu proměnnou si pak už sám budu dosazovat PHPéčkem...)...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0