Autor Zpráva
spacek145
Profil
Dobrý den, mám tuto cas JS a potreboval bych do toho zakomponovat THIS.. aby mi to fungovalou pouze v poli, ktere bylo vybrano
document.getElementById('foo').innerHTML = 'Your content';
Poradite prosim?
_es
Profil
spacek145:
Skús to nejako preformulovať či doplniť, lebo z hentoho asi nikto celkom nepochopí, na čo sa pýtaš.
spacek145
Profil
Mam stranku, kde mam option dropdown select, a mam na nich nekolik zaznamu a potrebuju udelat to, ze kdyz odeslu formular jen u jednoho z nich, abych JS zmenil obsah divu.. ale jen toho, co jsem tam vybral tu moznost v tom option selectu a ne aby se to zmenilo u vsech...
_es
Profil
spacek145:
Skús dať živú ukážku alebo aspoň základ kódu, lebo sa vyjadruješ pomerne nezrozumiteľne: „kdyz odeslu formular jen u jednoho z nich“ Tak formulár sa buď odošle alebo neodošle, čo je „odošle u jedného z nich“? a pod. Ako ten formulár odosielaš? Ak nie do nejaké rámu, či iframe, tak s tým JS nič nemá - vráť zo serveru odpoveď na formulár tak, ako chceš aby stránka vyzerala.
peta
Profil
spacek145 - Odeslat formular znamena odeslat stranku a nacist novou stranku. Mozna hledas js ajax, odeslat pozadavek na server pomoci js, nacist pomoci js, zobrazit pomoci js.
JS this, podle meho, s tim nesouvisi. Totez php echo. Php nema s js nic spolecneho.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0