Autor Zpráva
playwar
Profil
Ahojte chcem sa spytat ci mi nejaky skuseny koder poradi zo spaw2 editorom? Lebo mi strasne blbne kedze je na PHP 4 a moj webhosting mam PHP 5.4.11.Ak by bol niekto taky ochotny a stiahol editor z www.solmetra.com/en/disp.php/en_products/en_spaw/en_spaw_intro a upravil z PHP 4 na PHP 5.4.11 budem velmi rad.
Alphard
Profil
Jak konkrétně blbne? Editor samotný je javascriptová záležitost, možná kdyby tam byl nějaký správce obrázků, tak by mohly být problémy s PHP, jinak snad ani ne.
Nebo jsou nějaké problémy s implementací samotného načítání/ukládání?
playwar
Profil
vid screen: http://imgupload.sk/viewer.php?file=5xehkyd73ynapa6q121b.jpg

Proste ani farba nejde pridat nic.Potrebujem to zmenit.Co mam webhosting mi pisali ze spaw2 je na PHP4 a webhosting ma PHP 5.4.11
Alphard
Profil
Hosting to zřejmě nebude zajímat, jestli vám jako službu neposkytují i webovou administraci, není to jejich problém. Spaw editor přestal být vyvíjen v roce 2008, oprava pro současné a budoucí verze prohlížečů nemusí být úplně triviální. Zvážil bych změnu editoru.
playwar
Profil
Alphard:
Aky editor osobne doporucujete?A ako sa ten editor dava do rs?
aDAm
Profil
Tak nejlépe asi klasiku TinyMCE či FCKEditor. TinyMCE se přidá jen přidáním patřičného JS skriptu a jeho initem. Vše je krásně popasné na jejich stránkách.
Radek9
Profil
playwar:
Doporučil bych CKEditor, nebo TinyMCE. Ve většině RS už bývají zabudované.
playwar
Profil
A ako tam ten editor dam?
Radek9
Profil
playwar:
Jaký používáš redakční systém? U každého to je jinak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0