Autor Zpráva
Mikrouš
Profil
Zdravím,

používám novou verzi editoru TinyMCE 4.0 a nemůžu v něm dohledat rozbalovací menu pro vertikální zarovnání obsahu buňky v tabulce. Ve starší verzi tato funkce byla.

Jedná se o bug nebo co dělám špatně?
Camo
Profil
Mikrouš:
Pozeral som si teraz nejakú staršiu verziu čo mám, ale moc to zarovnávanie cez to menu nefunguje. Síce to tam je, ale reaguje iba vertical-align. V každom prípade sa to dá urobiť úplne jednoducho. Vyznačíš si bunku/riadok/tabuľku a klikneš na ten istý buton, ktorým zarovnávaš texty.
Mikrouš
Profil
Rád bych používal tu verzi novou (čtyřka).

Postup jsem nepochopil, zarovnávání textu funguje pouze horizontálně a s vertikálním to nemá co dělat.

Pokoušel jsem se do pluginu "table" napasovat funkci pro vertikální zarovnání (přes valign) ručně, ale kód to neschroustal a vyhazuje mi to nějakou výjimku z hlavní tinymce knihovny, dialog ani nejde potvrdit...
Gappa
Profil
Co jsem koukal, tak to tam asi zatim chybí (a oproti 3.x toho chybí víc...): http://www.tinymce.com/develop/bugtracker_view.php?id=5835

Takže buď ručně ve zdrojáku, nebo to zkusit přes http://www.tinymce.com/wiki.php/Configuration:style_formats a tam si vertical-align: top|middle|bottom nadefinovat sám.
Camo
Profil
Gappa:
Chcem sa spýtať, či vám ten align v 3.x funguje. Lebo mne nefunguje. Síce sa zobrazí, ale nereaguje. Valign funguje podľa očakávania. Tak ma zaujíma, či je chyba u mňa , či ako?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0