Autor Zpráva
kuba123
Profil *
Chci se zeptat jak by se dal vylepšit následující kód. Tento div drží pohromadě formulářové prvky, které jsou seřazeny v jednom řádku od levého kraje obrazovky až doprava. Podobných Divů mám na stránce více, ale pokaždé s jiným ID. Každý z těch divů ohraničuje jeden řádek s formulářovými prvky. Když najedu např. na textarea a píšu, tak se nic neděje. Když ale najedu kursorem myši mimo oblast Divu, tak se mezi řádkami spustí animace obrázku (přizpůsobí se tomu okolní Divi).

<div id="div_angle" onmouseout="setTimeout(function(){ divHeightAnimate("angle"); },350)" onmouseover="stopDivHeightAnimate("angle");">
formulářové prvky zde...
</div>

Problém nastává v okamžiku, kdy nechci, aby se animace vykreslovala. Mohl bych to například mít tak, že když najedu na kraj tak se nic nebude vykreslovat. Aby to fungovalo, musel bych na kraje stránky přidat divy o šířce cca 80px a výšce stránky, které způsobí že se funkce nespustí. Mohli by jste poradit jak k tomuto účelu upravit tuto JS funkci?
kuba123
Profil *
Tak už nemusíte odpovídat, můžete to i vymazat, protože jsem to vyřešil přidáním jednoduché podmínky do funkce divHeightAnimate().

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0