Autor Zpráva
caco63
Profil
Prosím o radu.Potreboval by som zaheslovat jednoduchým javascriptom stránky webu .Hladal som niečo ale neviem ako na to.Web stránku robím cez website X5 compact 9 a webhosting je na endore.cz(free). Dospel som k nasledovnému (http://www.svb-bystricka.6f.sk/byt--.1.html).
Ďalej neviem čo mám s tým robiť.Jedná sa mi o jednuduché prihlasovanie každého nájomcu na svoju stránku.
Ďakujem za každú informáciu
juriad
Profil
Jakékoli přihlašování řešené v JS je prolomitelné a neexistuje žádný způsob, jak tomu zabránit.
Co se podle tebe má stát v případě, že nájemník zadá jméno a heslo? Přesměruje se na stránku, jejíž URL je tak zběsilé, že ho nikdo neuhádne? (Ale vždyť to URL je přímo vez zdrojáku JS) Zobrazí skrytý text? (Tajný obsah stránky se už stáhnul aniž by uživatel by přihlášený, jen je skrytý)

Pokud do toho nezapojíš serverový skript (PHP), tak nemáš šanci dosáhnout nějakého bezpečí. Nájemník nebude se stránkou moct dělat nic jiného než, že si ji prohlédne, jakákoli změna údajů bude nemožná, musí být provedena na serveru.

Více k tomuto tématu:
Zaheslování stránek

Mimochodem, tento skript mi nefunguje:
<script src="C:\Users\caco\Desktop\Môj web\heslovanie webu"></script>
anonymní
Profil *
Pokud se jedná o něco solidnějšího nedoporučuji aby přihlašování probíhalo na straně klienta(javascript), ale spíše na straně serveru(PHP, ASP..) Už jenom z důvodu, že si prostě každý může otevřít zdrojový kód a uvidí veškeré hesla, což v tomhle případě může být velmi na škodu.
caco63
Profil
Nerozumiem poriadne.Mne sa jedná o to aby každí nájomník mal prístup len k svojím údajom(pozriet si ich).Stránku spravujem len ja a ja chcem zadávať tam údaje(napr. nájomník si môže pozrieť kolko má penazí vo fonde opráv, prípadne ak má nejaký nedoplatok na nájme a pod.)


nebude problém aj v tom že som na free webhostingu (http://www.endora.cz/vlastnosti).Pozeral som aj zaheslovanie pomocou htaccess,htpaswd. Ale tomu nerozumiem tiež.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0