Autor Zpráva
quest
Profil
Dobrý den mám stránku na které se člověk může registrovat a pak přihlásit a chtěl bych na ni umístit odpočet který by odpočítával čas i když daný člověk odejde(odhlásí se).Jak toho mohu docílit?
Mám tam normální časování které vždy pokud uživatel přejde na jinou stránku(třeba na seznam.cz)tak odpočítávání skončí a až se vrátí tak ho musí spustit od začátku...
Pokud je potřeba vložit sem můj kód tak klidně ale nemyslím že by vám to pomohlo protože je to normální odpočet.

Děkuji za odpověď.
pako
Profil *
mozes si ten konkretny cas ulozit do cookies alebo do localStorage a pri nacitani stranky si ten udaj vytiahnut a pokracovat od neho.

ak ti to ma pocitat aj ked je uzivatel prec tak to budes musiet robit na serveri - odoslat si tu hodnotu pred opustenim stranky trebars so skryteho inputu alebo ajaxom pri udalosti unload (nefunguje v chrome) pripadne pocitat paralelne aj na serveri aj v prehliadaci a pri nahrati stranky vlozit udaj zo servera do js kodu.
quest
Profil
Ano to co popisuješ dole bych chtěl udělat ale nevím jak odpočítávání nechat na serveru.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0