Autor Zpráva
vl.an
Profil *
Dobrý den, mám na webu již nastylovaný odkaz a chci aby po kliknutí se otevřelo popup okno. používám jQuery UI. jenomže po vložení jquery css se mi ten odkaz přestyloval. zvětšil se, posunul a ještě má nastavený border. dá se nějak zakázat stylování tlačítek? nebo kde to v tom jQuery css změním? nemůžu to v tom najít. díky za radu
Sir Tom
Profil
vl.an:
Také dobrý den,

klikni na to tlačítko pravým tlačítkem myši a dej Zkontrolovat prvek (např. v Chrome - v jiných prohlížečích se to může jmenovat jinak). Zobrazí se okno, kde uvidíš všechny styly, které jsou na tlačítko aplikovány. V tom okně najdi daný styl (např. border) a koukni se v jakém souboru a na jakém řádku se nachází.

Anebo prostě svému tlačítku dej nějakou třídu a tuto třídu nastyluj později (ve zdrojovém kódu tedy níže) než se provádí jQuery stylování a přestyluješ tím jQuery styly.
vl.an
Profil *
Takže se budu muset hrabat v tom jquery css? já se v tom vůbec nevyznám, chci změnit styly celého toho popup okna, zrušit border, přestylovat tlačítka, ale ani k tomu není html, to budu muset prohrabat i javascript? není na to nějaký rychlý návod kde co změnit? :)
Sir Tom
Profil
vl.an:
V Javascriptu se hrabat nemusíš. Stačí ti jenom zjistit, kde jsou definovány styly, které tlačítko stylují. A to zjistíš tak, jak jsem už psal výše.
preca1
Profil
Nejčistší bude ve vlastním CSS přepsat hodnoty na žádané - teda prvku přidat class/id a jim nastavit hodnoty. Onoho přestylování můžeš dosáhnout taky dostatečnou sílou selektoru (zas to ale nepřehánět).
Upravovat kód v cizí knihovně může přinýst problémy (někde jinde budeš chtít použít tu samou komponentu, ale nepřestylovanou; stáhneš novou verzi knihovny a budeš muset kód upravit zas a může se stát, že na něco zapomeneš).
Jestli se to v tom nevyznáš, dodej živou ukázku a někdo ti poradí líp.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0