Autor Zpráva
pepiik
Profil *
Lze nejakym zpusobem pouzit kompresi css a js napriklad pres YUI Compressor a dalsi, a to pouze s PHP.

Co jsem videl, vzdy je nutne vlastnit vlastni server, jde to i bez prikazove radky? Napriklad pres PHP?

Diky za rady.
LuBOSS
Profil *
Na to PHP vobec nepotrebujes. Napriklad ten YUI kompresor je Java aplikacia. Zoberies svoje javascriptove a css subory, prezenies ich cez ten YUI kompresor normalne u teba na tvojom pocitaci, to nie je nutne robit na serveri. Takto zbalene subory potom nahras na server a nahradis nimi tie povodne nekomprimovane.
margin
Profil *
LuBOSS:
YUI kompresor je Java aplikacia
Takže potřebuje Javu?
Chamurappi
Reaguji na margina:
Tento kompresor JavaScriptu je opravdu napsaný v Javě.

Reaguji na pepiika:
Pokud CSS a JS needitují přímo uživatelé toho webu, tak mi připadá zbytečné hledat řešení, které by mohlo běžet na serveru. Měníš-li dotyčné soubory jen ty, hledej cesty, jak přizpůsobit vývojový proces u sebe.
Jinak tuším, že Google Closure Compiler má nějaké webové rozhraní na mačkání JS, s tím by asi mohlo PHP komunikovat.
pepiik
Profil *
YUI Compressor jsem uvedl jako priklad.

Potrebuji proste nejaky kompressor css a js souboru, ktery nahraju na web a reknu mu, jakou slozku a soubory ma kompresovat.
aDAm
Existují knihovny co proces minifikace a komprese dokáží udělat. U JS je akorát potřeba počítat že to chvíli trvá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: