Autor Zpráva
jenda_
Profil *
Ahoj, (omlouvám se za nadpis, kvůli limitující délce jsem nevymyslel nic pochopitelnějšího)
řeším menší problém. Na stránce mám několik inputů. Zjednodušeně to vypadá nějak takle: http://kod.djpw.cz/qpb-.
Jeden input ovlivní jiný.... atd. Jenže jsem přišel na to, že událost "change" při změně inputu "A" sice změní hodnotu inputu B, ale událost spojená se změnou inputu B se už neaktivuje a nezmění input C. Pokud si ve skriptu uvedeném v odkaze vyplníte například: celková šířka: 2000, celková délka: 1000... tak to zatim funguje. Ale pokud změníte tloušťku bočních obrub na 70, tak se změní i tloušťka přední obruby (většinou jsou tloušťky stejné, ale není to tak vždy), ale délka bočních obrub se už nezmění.

Jak se to dá řešit? Na webu jsem hledal, ale nic nenašel. Potřeboval bych, aby řešení fungovalo aspoň v Google Chrome (nejnovější verzi). Bude to skriptík pro pár lidí, takže funkčnost napříč prohlížeči není důležitá. Děkuji moc.
jenda_
Profil *
Jakou jinou událost lze použít?
pako
Profil *
Kedze pouzivas jQuery: .change() Bind an event handler to the "change" JavaScript event, or trigger that event on an element.
cize ak vyvolas change na A ako uzivatel, v tej konkretnej obsluhe udalosti pridas B.change() a udalost sa tam vyvola 'umelo'.
jenda_
Profil *
Nojo, díky! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0