Autor Zpráva
Dáda
Profil *
Mám kód a po kliknutí na klávesu X se změní obrázky. Problém je že když kliknu několikrát na klávesu X vždy se změní znova. Jak to udělat aby se změnili jednou po zmáčknutí X a vícekrát ne. Děkuji za každou radu (Prostě když kliknu třeba 5x na klávesu X, tak aby se počítalo pouze 1 kliknutí a vícekrát to nešlo).




var texture1 : Texture2D;
var texture2 : Texture2D;

function Update() {
if (Input.GetKey(KeyCode.X))
{
RenderSometing();
}
}
function RenderSometing() {

yield WaitForSeconds(9);
renderer.material.mainTexture = texture1;

yield WaitForSeconds(9);
renderer.material.mainTexture = texture2;
}
Chamurappi
Profil
Tohle není JavaScript. Už je to několikátý tvůj dotaz tohoto druhu…
Dáda
Profil *
Chamurappi:
Tak to se omlouvám, moc tomu nerozumím, proto se ptám zde na poradně. Tak to odstraňte, já zavolám do nějaké IT firmy. Snad mi tam poradí
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dádu:
Klidně se ptej tady, ale zařazením dotazu do této kategorie nepřilákáš lidi, kteří by věděli, jak ti poradit.
V jakém prostředí je ten skript spouštěn? Není to náhodou skript pro flash? Tomu se říká ActionScript.
weroro
Profil
Chamurappi:
Není to náhodou skript pro flash? Tomu se říká ActionScript.
AS to nebude.
Rfilip
Profil
Je to Unity 3d dle http://docs.unity3d.com/Documentation/ScriptReference/Input.GetKey.html - a funkce na 5 řádku zdejšího kodu - Input.GetKey
Chamurappi
Profil
Reaguji na Rfilipa:
Také jsem to teď našel. Takže to teda je JavaScript, ale trochu jiná mutace a je zpracovávaný něčím jiným než prohlížečem.
Rfilip
Profil
Chamurappi:
Takže to teda je JavaScript
Není, nazývají to UnityScript. Viz http://wiki.unity3d.com/index.php/UnityScript_versus_JavaScript. Ale mají v pojmenování sami nepořádek
_es
Profil
Chamurappi:
V JS by bola hneď v prvom riadku syntaktická chyba.
1Pupik1989
Profil
Přidal bych jednu proměnnou typu boolean s hodnotou false, která by se po kliknutí nastavila na true a ve funkci Update kontroloval její stav. Nebo další možnost je nastavit funkci Update na prázdnou. Netuším ale jaký má Unity zápis a ani to snad vědět nechci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0