Autor Zpráva
Pavel Straka
Profil
Dobrý večer, rád bych požádal zkušenější o radu.
Na webu potřebuji použít zobrazení určitých <div>ů ve stylu matice (v podstatě stejné jako na webu www.sbazar.cz). Co jsem se dočetl, vyřešit toto s použitím CSS není možné (plovoucí objekty vedle sebe s různou výškou). Použil jsem tedy Masonry ordered (http://masonry-ordered.tasuki.org/) - což je jistá alternativa pro Masonry ale s údajně korektním řazením.

Můj problém:
1. Divy se velmi podivně načítají (Firefox, Chrome). Nejprve se asi na vteřinu až dvě zobrazí všechny v jednom sloupci a potom odskočí do správných pozic.
2. Zobrazeno v obrázku. Divy se na konci stránky trochu podivně zobrazují. Chápu, že má jít o zobrazení po řádcích a že ta mezera vlevo dole je způsobená různou výškou fotek, přesto mně přijde, že to není elegantní a zajímalo by mě, zda neexistuje lepší řešení (i když je možné, že pokud chci mít divy seřazené, neexistuje).

Můj dotaz:
Poradí, prosím, někdo, jak se s tímto vypořádat (jakýmkoliv způsobem, který povede k odstranění problému 1 a ideálně i 2).
Mockrát děkuji za ocohtu.

nemeja
Profil
Na Strawberryho webu jsem četl o flexboxech, možná to je to co hledáš.
Pavel Straka
Profil
Díky za návrh, nevypadá to zle, ale vzhledem k tomu, co tam píšou o podpoře v prohlížečích, mně to přijde hodně krkolomné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0