« 1 2
Autor Zpráva
_es
Profil
quatzael:
Vypadá, že žádné a jede to tam.
No tak v tom nájdenom skripte daj
function docType(){return ''}
asi je to tlačenie robené pre quirk režim.
A čo tá živá ukážka?
quatzael
Profil
Chamurappi:
Živou ukázku nedáš?
Já jsem už jednou výhradně Tobě odkaz na moje stránky posílal, ale to se Ti nelíbilo..

Já tady na tyhle stránky opravdu živou ukázku dát nemůžu, jedná se o komerční projekt a zatím by to mělo být aspoň trochu secret.
A něco komponovat přes jsfiddle nemá v tomhle případě moc smysl, protože než bych to tam nakomponoval jak to mám v reálu, tak by to stejně spadlo na tom doctype, který moc nasimulovat nejde a chovalo by se to jinak.

Já se zkusím podívat co se zobrazuje do toho iframu, ale to stejně budu muset tu funkci nějak pozměnit, protože ona tam ten iframe teprve vkládá už jako skrytej, nebo kdoví vůbec jak.


_es:
No tak v tom nájdenom skripte daj
function docType(){return ''}function docType(){return ''}
Nene, ani tohle nedělá žádnou změnu.


quatzael, _es:
Tak zkoušel jsem zobrazit ten iframe a už i v něm je to špatně (čili ta barva písma v buňkách neodpovídá té skutečné aktuální)
Chamurappi
Profil
Reaguji na quatzaela:
jedná se o komerční projekt a zatím by to mělo být aspoň trochu secret
Vyrob ukázku oproštěnou od sekretů. A piš česky.

tak by to stejně spadlo na tom doctype, který moc nasimulovat nejde
Jak to, že nasimulovat nejde? Buď je standardní režim, nebo quirk. Jestli nejsi schopen nahrát normální ukázku na nějaký svůj (free)hosting, můžeš ji uskladnit někde, kde jde režim nastavit (JSFiddle mi tu stejně nefunguje). Režim stránky v rámu určuješ tím, co napíšeš do toho rámu.

zkoušel jsem zobrazit ten iframe a už i v něm je to špatně (čili ta barva písma v buňkách neodpovídá té skutečné aktuální)
Tak máš asi špatně napsané styly. Nejspíš nepočítají s tím, že by ten tisknutý element mohl být na stránce sám (bez rodičů a bez předcházejících sourozenců). Jak jsem již psal, universální řešení by bylo hodně krkolomné. Já bych si na tvém místě vytvořil speciální CSS specifické pro obsah rámu.
_es
Profil
quatzael:
Nie je mi jasné, prečo vieš spraviť tlačenie z nového okna, no už nie z iframe - keď len stačí zadať rovnaký zdroj obsahu. To si nevieš ten iframe spraviť na stránke sám, alebo prečo tam na ten účel hneď dávaš cudzie skripty?
quatzael
Profil
Chamurappi, _es:
Tak díky za rady. Opravdu to bylo tím CSS. Mám tam už toho tolik, že se v tom dá těžko vyznat. Ale mohlo mě to napadnout hned. Myslel jsem, že mám nadefinovanou barvu na tu tabulku, ale bylo to převzatý z jinýho divu.

Ještě jednou díky.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0