Autor Zpráva
Artie
Profil *
Zdravim,
pred casem jsem zde psal dotaz s timto problemem:
Pomoci JavaScriptu jsem udelal submenu s odkazy, ktere se zobrazi po prejeti mysi na odkaz v hornim frame obrazovky.
bohuzel, kdyz je moc dlouhe, zajede mi pod dolni frame a je tedy videt jen jeho horni cast.
Dostalo se mi rady, abych menu tisknul pomoci require primo do jednotlivych stranek.
To ale v mem programu neni mozne, proto bych se znovu chtel zeptat, jestli neexistuje nejaka jina moznost.Nejlepe nejak nastavit pravo tabulky zobrazeneho submenu zobrazovat se pres cast jineho frame.

za vsechny rady dekuji-OnDrej
Peta
Profil *
Moc slozite popisujes problem. Nechapu: "require", co to ma s frame? co to ma s menu? Co chces s tiskem?

Jinak menu muzes delat take tak, ze tam das IFRAMe nebo das menu nejlepe primo do stranky pomoci CSS a position: absolute, z-index, top:0px, treba To se dela tak, ze si vynechas marginem nebo paddingem misto a to menu pak prekryva vsechno.
viz treba www.volny.cz/peter.mlich/www.htm - klikni na ukazky menu a tam dole jsou 3 odkazy na menu s JS, co sem od nekud vykopiroval nebo udelal.
Artie
Profil *
To je prave to,
ja nemuzu davat menu primo do stranky, ale asi do nejakeho ramu nad ni(ten program uz je takovej).
To menu z www.volny.cz/peter.mlich/www.htm stejne zajede pod dolni ramec.
fakt uz nevim jak na to.
OnDřej
Fred
Profil
Řekl bych, že to je marná snaha, to prostě nejde. Šlo by to pouze v případě, že by jsi načítal ten iframe javascriptem do nějakého divu a ten původní iframe přes css skrýval. Zkus hledat na googlu load frame into div. Mrkni se taky na interval, zkus hledat iframe, nejednou se to tam řešilo.
Anonymní
Profil *
[img]tretyereryery[/img]


hgfhgf

ghjghjghghgfhgf
peta
Profil *
Artie ano, uz to chapu, require se tyka PHP. Pomoci PHP muzes menu do stranky vlozit jako kod
...
Nebo pomoci JS lze menu do stranky vepsat, ale JS muze mit nekdo vypnute, v PHP je jistota, to se provadi na tvem pocaku ne na prohlizetele
<body>
<? require "./menu.php"; ?>
...stranka
</body>

Pomoci framu nemuzes delat vubec nic. Frame ma omezenou velikost a pokud mas menu delsi, tak se chova, jak popisujes.

Pomoci framu muzes udelat pouze to, ze udelas stranku menu.htm a do ni pomoci IFRAME soukas pres targety obsah
www.jakpsatweb.cz - HTML - RAMY
Tim padem neni menu ve framu, ale stranka je ve frame a menu si muze pretekat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0