| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Pavel015 Profil |
#1 · Zasláno: 2. 1. 2014, 10:00:04
Dobrý den.
Nevíte někdo, prosím, jaký Javascript mám vložit do index.php, aby když někdo přijde na www stránky přes mobil, ho to přesměrovalo na m.mojeadresa.cz? Děkuji moc. |
||
| Antik4 Profil |
#2 · Zasláno: 2. 1. 2014, 11:04:59
|
||
| Chamurappi Profil |
#3 · Zasláno: 2. 1. 2014, 16:44:46
Reaguji na Pavela015:
Proč to chceš dělat JavaScriptem? Udělej to raději na straně serveru. |
||
| Str4wberry Profil |
#4 · Zasláno: 2. 1. 2014, 18:49:51
|
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0