Autor Zpráva
LosJokeeeros
Profil *
Zdravím.

Potřeboval bych vytvořit v JS nějakou funkci, která mi bude vkládat klikem na tlačítko řádek a kliknem na druhé sloupec po jednom. Oboje se bude přidávat s inputem typu text, abych si to posléze mohl vyplnit textem tak, jak potřebuji. A potřeboval bych, aby se mi (nejlépe souběžně, nikoliv po kliknutí na další tlačítko) vytvářel do textového pole pod to zdrojový kód, který bych si mohl zkopírovat a jinam vložit.
Dopředu říkám, že s JS ani jQuery jsem nikdy nepracoval a vůbec tomu nerozumím. Nyní se jedná o jednorázovou "funkci", kterou potřebuji udělat. Nenašla by se tu nějaká hodná lidská duše, která by mi ten zdroják napsala, prosím? Vím, že dnes zadarmo ani kuře nehrabe, ale přesto vás o to prosím. Budu moc vděčný, předem děkuji.
juriad
Profil
Základ, na kterém můžeš pokračovat.
http://kod.djpw.cz/mibb
LosJokeeeros
Profil *
To je ono, super. Jen prosím, mohl bys ještě zajistit to, aby byl zdroják jen za sebou? (v jedné řádce, bez enterů)


Aha, promiň za spam. To se mi už povedlo. Jen ještě prosím bych potřeboval, aby se ve zdrojáku ukazovalo to, co do inputů zapíšu, bylo by to možné, prosím?


A ještě jsem zapomněl dodat, aby se to ve zdrojáku zobrazovalo místo těch inputů. (Jednoduše - aby to nebylo editovatelné až to někam vložím, ale naopak, aby tam bylo to, co do inputů napíšu)
juriad
Profil
http://kod.djpw.cz/nibb
Víc ti neudělám.
LosJokeeeros
Profil *
Děkuji mockrát, jsem ti moc vděčný, to je to, co potřebuji.
Kdybys náhodou našel ještě vteřinku, hoď mi tam prosím ještě tlačítko "Přidat caption" a "Odebrat caption". (patří hned za <table>) Pokud již fakt nechceš, i tak ti děkuju. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0