Autor Zpráva
LosJokeeeros
Profil *
Zdravím!

Psal jsem sem dříve kvůli dynamické tabulce. S pomocí jsem si vše rozchodil tak, jak potřebuji. Nyní ale je předemnou poslední a nejobtížnější věc, na kterou ovšem vůbec nevím jak. Jak jsem psal, Javascript vůbec neovládám, ale toto bych potřeboval udělat.
Když si níže vložený projekt vyzkoušíte, hned poznáte, co umí. Naklikám si tak, jak chci, aby tabulka vypadala, vyplním inputy. Níže se mi zobrazí tabulka tak, jak bude navenek už někde vložená vypadat. A ještě níže se mi ukáže přímo HTML kód tabulky s vyplněnými hodnotami z inputů, avšak nyní už bez inputů. Tento kód vložím, kam potřebuji a mám tabulku, kterou jsem si sám navrhl a vyplnil. Nyní bych ale potřeboval ještě dodělat jakýsi "zpětný chod". Pakliže bych vložil HTML kód tabulky, který již mám z dřívějška a vložím ho do textarea, aby se mi zobrazila jak tabulka vypadá bez inputů a i aby se mi otevřely dosazené hodnoty v inputech a já mohl tabulku editovat. Snad jsem vše řekl srozumitelně. Pokud ne, vyzkoušejte projekt sami a hned poznáte.
Předem děkuji tomu, kdo by se mi na to podíval a pomohl udělat. Budu strašně vděčný za pomoc!
Odkaz na můj aktuální projekt: http://kod.djpw.cz/fjbb.
peta
Profil
Zmenil jsi zadani. To je nejhorsi, co muzes hotovemu projektu udelat. Nejlepsi je zacit ted od zacatku. :)
Ja bych to resil pomoci js pole a z nej vykresloval tabulku, tabulku s inputy a pod.

Ale mozna ti bude stacit udelat
document.getElementById("tbl").innerHTML = document.getElementById("nejakatextarea").value;

Ps. http://kod.djpw.cz - css tam delal amater, ve ff se nemuzu dostat do vsech 4 policek na konec, potrebuji odrolovat se strankou, ale rolovatko ten amater vypnul :) Coz je nejhorsi vec, co muze koder udelat, sahat do default nastaveni prohlizece.
Ted se mi treba podarilo odrolovat nejak dolu, ale zas neumim posunout strankou nahoru, pac nevim, jak se mi podarilo dostat dolu :) Sis, jak tohle nekdo mohl zplacat... Zlata ta anglicka stranka.
LosJokeeeros
Profil *
Vůbec nechápu, jak to myslíš. Sorry, fakt jsem s JS nikdy nedělal. To, cos mi poslal mi nějak nefunguje. Skript tak, jak je na tom odkazu funguje přesně tak, jak chci. Akorát k němu tedy potřebuju přidělat ten "zpětný chod", aby když tam naopak vložím nějaký HTML kód, vypsalo jak tabulku s inputy, tak bez inputů. (Pak bych třeba začal editovat inputy a znovu zkopíroval již upravený HTML kód z Textarea a vložil kam potřebuji. Vysvětluji to znovu, protože si nejsem jistý, že mi rozumíš dobře. Koukl by ses mi na to prosím, prosím? Fakt tomu vůbec nerozumím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0