« 1 2 3
Autor Zpráva
Amunak
Profil
quatzael:
A takhle jednoduše
Ano, jak jednoduše, pouhýmí sto kilobajty [minifikovaného] kódu se povedlo dosáhnout naprosto zbytečného efektu.
quatzael
Profil
Amunak:
Ano, jak jednoduše, pouhýmí sto kilobajty
100 kilo?? Jak jsi to počítal?? Faktoriálem? Ten kód má 4 kb..


Akorát, že to nefunguje na tom mobilu.. To je špatný.. Nedá se s tím ještě něco udělat?
Amunak
Profil
quatzael:
Asi nepočítáš jQuery. To ti udělá těch 90+KB.
quatzael
Profil
Amunak:
jQuery tam mám tak i tak. To používám pro hafo dalších věcí..
_es
Profil
quatzael:
To je přesně ono!!
No, veľmi vhodné sa mi to nezdá. Pri vkladaní cez schránku to robí niekedy rôzne „psie kusy“. Ak by som chcel vložiť text obsahujúci PSČ a dodatočne zmazať všetko okrem PSČ a namiesto toho by mi „umelá inteligencia“ zmazala to, čo nemá, aj vrátane samotného PSČ, a ponechala tam nejakých iných šesť znakov, asi by ma to naštvalo. Tiež je nepríjemné, že ak mám napríklad "123 45" a chcem trebárs zameniť 3 za 8 tak, že dám kurzor pred 3, vložím 8 a stlačím delete, tak sa to správa inak ako obvykle a PSČ to zmrší tak, že ho je lepšie napísať celé znova.
quatzael
Profil
_es:
Vkládání je ok do prázdnýho inputu. Dá se tam vložit jen to co se tam vejde. Taky je trochu nepraktický, že při focusu, automaticky označí celej text v inputu. Ale to je furt drobnost.

Hlavní problém je, že to nejede na tom Androidu.. Trochu jsem googloval a zdá se, že to je stále nevyřešený problém.
_es
Profil
quatzael:
Vkládání je ok do prázdnýho inputu.
Nie je. Pod možnosťou správneho vkladania si predstavujem aj to, aby sa to správne správalo aj pri úprave už napísaného PSČ - čo nie je splnené.
quatzael
Profil
Chamurappi, Str4wberry:
A šlo by nějak teda zjistit, která metoda v tý jQuery .maskedinput() funkci dělá problém v tom Androidu?
Že bych to potom vypnul, tam kde to není podporováno..

Ten soubor je tady:
jquery.maskedinput.js
« 1 2 3

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0