Autor Zpráva
Lukáš Komárek
Profil *
Dobrý den,
moc Vás prosím o radu. Chtěl bych mazat elementy přes odkaz, který teprve vytvořím. Ta první funkce mi tam přidá patřičný div včetně toho odkazu, ale přes něj se nedá ten div smazat. Když mujdiv existuje na stránce už od začátku, tak ten odkaz funguje, každopádně smaže to úplně všechny mojedivy.

Chtěl bych funkci pro smazání pouze jednoho elementu mujdiv přes odkaz, který se v něm nachází.

var = mujdiv;

$("#date div.input input").click(function() {
    $("#date div.select").after(mujdiv);
});

$("#date div.selectmin a").click(function() {
    $("#date div.selectmin").remove("#date div.selectmin");
});

Děkuji.
Kcko
Profil
Lukáš Komárek:
Použij metodu on s tím, že to nabinduješ na nadřazený element, který se nevytváří dynamicky.
Tak jak to děláš, to nelze, protože v DOMu ještě ten element není.
Lukáš Komárek
Profil *
A jak to můžu nabindovat na element, který se nevytváří dynamicky?

Mám tento případ:
http://jpeg.cz/images/2014/01/29/dxk0f.png

Po zmačknutí buttonu "přidat další den" se přidá nový select box a vedle něj je odkaz "zrušit". Chci ať se přes "zrušit" dá ten selectbox smazat. To samé budu potřebovat u těch produktů, které budu mazat tím křížkem.
Kcko
Profil
Lukáš Komárek:
V rychlosti ... http://jsfiddle.net/Kcko/E48VZ/
Lukáš Komárek
Profil *
Kcko:
Děkuji moc. Mohl bys mi prosím v pár větách říct, jak to funguje? Jsem úplný začátečník. Tím "e" se předává nějaký parametr?
juriad
Profil
Ano, e je parametr funkce. Nedávno zde byl podobný dotaz: Co je to "e" v javascriptu?
Lukáš Komárek
Profil *
Okay. Moc prosím, mohl bys mi říct co ten parametr předává za informaci v té funkci, kterou poslal Kcko? Například u té metody na přidání prvku, proč tam musí být e.preventDefault(); ? Přečetl jsem si definici preventDefault, ale pořád si to nemůžu spojit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0