Autor Zpráva
Fred
Profil
Tak jsem si zamknul téma a nevěděl jsem, že už ho nelze odemknout, pardon.
Ještě jsem to celé předělal, tak aby to bylo univerzálnější a nebylo to závislé na rel, ale pouze na title. Dal jsem to sem http://xy.wz.cz/title/tooltip.html Funguje mi to ve všech prohlížečích pro které testuji IE5+, Opera 7.23+, gecka od Firebirdu 0.7+, ale IE nějak nechce odstranit ten původní title, teda spíš mu to dlouho trvá, je to vidět, blikne tam. Skript je tady http://xy.wz.cz/title/tooltip.js nevíte co s tím?
Oswald
Profil
Já bych na to šel trochu jinak. Při inicializaci po načtení stránky bych všechny title odstranil a uložil je jako vlastnost těm elementům - třeba _title. Pak na mouseover bych už jenom zobrazoval ten _title, tim by se odstranila nutnost ten atribut vždycky odstranit a zase vytvořit, mohlo být rychlejší a i v IE bezproblemový.

Ale možná maš nějaký důvod to dělat tak, jak to právě děláš a v tom případě bych něvěděl, možná snad jenom zkusit ho nastavit na prázdný řetězec.
PerToon
Profil
Hm, blikne tam.... a když po tom tak různě jezdím, tak někdy se tam mrcha docela drží dlouho...
Fred
Profil
Oswald
Dík zkoušel jsem to, ale nějak to pak nešlo rozchodit v mozille, nakonec mě popostrčilo tohle http://lists.evolt.org/archive/Week-of-Mon-20050919/175916.html a nastavil jsem pro ie
if(document.uniqueID){this.title=''}
ještě jsem pak zjistil, že IE5 neumí white-space:nowrap a tak mu posílám nobr
if(document.uniqueID&&!document.namespaces){
var tooltip=document.createElement('nobr');
}

Funguje to skvěle.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0