Autor Zpráva
raDar
Profil *
Ahoj,

zjistil jsem nemilý problém ve firefoxu.

Firebug hlásí:

Na této stránce není žádný JavaScript
If <script> tags have a 'type' attribute, it should equal 'text/javascript' or 'application/javascript'. Also scripts must be parsable (syntactically correct).

Když se podívám co stahuje, tak css a obrázky ano, ale javascript žádný a je jich tam cca. 5. Nebere ani žádné scripty zapsané inline.

V ostatních prohlížečích vše správně a žádné chyby.

Co to může být?
Firefox mám 27.0
_es
Profil
raDar:
Veď je tá chybová hláška vcelku zrozumiteľná. Asi máš zle zapísaný atribút type v elemente script. Najjednoduchšie riešenie je ho zmazať - je nadbytočný. Ak je chyba inde, tak ti z dodaných informácií príčinu problému asi nikto nevyveští.
raDar
Profil *
_es:
Srozumitelná je i pro mne, ale vzhledem k tomu, že ostatní prohlížeče nehlásí ani žádný warning...
Atribut type mám zapsaný správně. Proč nenajde ale vůbec žádný? Pochopil bych jeden.
_es
Profil
raDar:
Atribut type mám zapsaný správně.
Dolož to živou ukážkou. Alebo aspoň napíš, ako presne ten atribút type máš napísaný. Zmazať si ho skúšal? Ešte by možno mohla byť chyba v adrese ako opačné lomítko namiesto normálneho a pod.
Chamurappi
Profil
Reaguji na raDara:
Možná k máš k externím skriptům špatně zadané cesty. Tak specificky špatně, že si je ostatní prohlížeče opraví. Máš tam třeba správná lomítka?

Nebere ani žádné scripty zapsané inline.
To by šlo asi vysvětlit tím, že sis vypnul JavaScript.
Na jiných webech ti skripty fungují?
_es
Profil
Chamurappi:
To by šlo asi vysvětlit tím, že sis vypnul JavaScript.
To by potom ale asi nerobilo chybové hlášky, či áno? Tipujem to na chybný atribút type alebo chybný zápis adresy skriptu.
raDar:
Zapnutie a vypnutie JS pre celý prehliadač sa robí v about:config zmenou hodnoty javascript.enabled.
anonymec
Profil *
http://stackoverflow.com/questions/17086478/firebug-says-no-javascript-on-this-page-even-though-javascript-does-exist-on

pry ty ocasy, kteri si mysli, ze maji patent na rozum. kdyz tazatel napise, ze ma atributy skriptu spravne a cesty ke skriptum spravne, tak je ma proste spravne.

staci v menu Firebugu kliknout na "Smazat seznam aktivaci"
Chamurappi
Profil
Reaguji na anonymce:
kdyz tazatel napise, ze ma atributy skriptu spravne a cesty ke skriptum spravne, tak je ma proste spravne
A nebo nemá. My mu nevěřili, že neudělal chybu, a ty mu nevěříš, že se mu skripty nespouštějí ani nestahují, předpokládáš, že má jen porouchaný Firebug. Obojí je možné…
bestik_63
Profil
zkus si na stránku dát <noscript>Javascript není zapnutý</noscript> a hned uvidíš jestli máš javascript zapnutý

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0