Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Potrebujem niečo také, že keď prebehnem myšou po odkaze, vyhodí sa vedľa neho biele okno... nápadne mi to pripomína dropdown menu, lenže ja netuším, ako sa takéto menu dá urobiť. Malo by to byť niečo také, že to vyskakovacie okienko má za bežných okolností display:none; a po prechode myšou cez ten odkaz sa mu musí zmeniť trieda na display:block. Lenže ako sa dá docieliť, aby pri hovri na DIV A sa zmenili vlastnosti DIVu B ? V JS som total lama, takže za každú pomoc budem rád.

Obrázok toho, čo vlastne potrebujem je tu:
http://imgupload.sk/viewer.php?file=gz9j3vtu7hj11zoa71ob.png

Za každú pomoc vopred ďakujem

o JS a jQuery neviem naozaj temer nič... :(
Bubák
Profil
Jde to i bez JavaScriptu, DIV B musí být v DIV A.
1Pupik1989
Profil
Nemusí. Stačilo by použít operátor + s kombinací first-child. Alespoň tak nějak jsem to řešil. Lepší ale ho bude vnořit.
jefitto44
Profil
Ee, toto nejde... kvôli tomu modrému cicíku, čo prečnieva to nejde. Musí sa použiť js
Ale už to mám zrobené, kolega pomohol
Bubák
Profil
jefitto44:
kvôli tomu modrému cicíku, čo prečnieva to nejde.
Přečnívání jde udělat třeba relativním pozicováním, nebo, a tomu bych dal v tomto případě přednost, ve skutečnosti nemusí nic přečnívat, jen to tak bude to tak vypadat díky vhodně vytvořenému transparentnímu obrázku. Takže není problém udělat do bez JS a navíc tak že to bude fungovat i v IE6, nejde o nic složitého.
jefitto44
Profil
Mal som na mysli ten popisný biely div, ktorý sa musí zobraziť iba pri hoveri na odkaz vľavo
Bubák
Profil
jefitto44:
kvôli tomu modrému cicíku, čo prečnieva to nejde
Mal som na mysli ten popisný biely div
Nemůžu vědět, že modrý cicík je bílý div. Každopádně to jde i bez JS.
Ale nediv se, že ti nikdo konkrétněji neporadí, když jsi taky neukázal ani kousek kódu, který jsi vypotil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0