Autor Zpráva
Kasta
Profil
Ahoj,
potřeboval bych poradit když mám víc elementů s class="block" tak pomocí jQuery udelat, aby zjistil něco pro každý jeden element s class block.
Jak si to asi představuji:

var blockheight100 = false;

if ($(".block").css("height") == "100px")
{
blockheight100 = true;
}

když aspoň jeden ze všech elementů s class block bude vysoký 100px tak proměnná bude true. Takto to samozřejmě nefunguje.

Děkuju za rady.

S pozdravem
Kasta
Micruss
Profil
Mně toto funguje

http://jsfiddle.net/E95sE/2/
Kasta
Profil
Protože to zkontrolovalo pouze první a to je true. Teda aspoň myslím že kvůli pořadí. Když to prohodím že první není 100px tak to nefunguje.

http://jsfiddle.net/E95sE/3/
_es
Profil
Kasta:
A k čomu ti to celé vlastne bude? Nevieš poriadne definovať CSS a namiesto toho to „fušuješ“ cez JS?
Kasta
Profil
_es:
Děkuju za naprosto zbytečnou a absolutně nesmyslnou odpověď. Doufám že máš radost. :)


Mohl by mi prosím někdo ochotný poradit? :-)
Předem díky aspoň za snahu.
_es
Profil
Kasta:
Možno riešiš cieľ nesprávnymi prostriedkami, je tu veľa pokusov „obabrať“ správne definovanie CSS cez „opravný JS kód“.
Kasta
Profil
_es:
Co že přesně mám udělat prosímtě?
raingoloss
Profil
Dokumentace

$('.block').each(function() { 
  if ($(this).css('height') == '100px') {
    doSomething()
  }
});

Ale mám stejný pocit jako _es
Kasta
Profil
raingoloss:
Děkuju moc. :-)
_es
Profil
Kasta:
Ono to celé akosi nedáva zmysel. Čo ak to nebude 100px, ale 99px, alebo 101px, alebo bude výška v iných jednotkách ako px? Alebo sa po zmene veľkosti okna nemôže zmeniť veľkosť „elementov“? A ak je výška na „natvrdo v px“, z akého dôvodu je zisťovaná?
Kasta
Profil
To byl jenom příklad s výškou prostě, není to k ničemu, akorát jsem chtěl vědět jak nato. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0