| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| g4llardo Profil * |
#1 · Zasláno: 6. 6. 2014, 14:48:07
Ahoj, potřebuji pomoc v nezobrazuje se highscore a ani score kdyz dohraju teda zobrazuje ale špatně musíš to přejet myší prostě kdo by věděl rady tak pište.
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01//EN"
"http://www.w3.org/TR/html4/strict.dtd">
<html>
<head>
<title>BounceGame JavaScript</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
<style type="text/css">
body {
font: 14px "Verdana", sans-serif;
background-color: #fff;
padding: 10px 10px 0px 10px;
margin: 0px;
color:#222;
}
input, select {
font: 14px "Verdana", sans-serif;
padding: 5px;
}
h1, h2, h3, h4, p, pre {
padding: 0px 0px 10px 0px;
margin: 0px 0px 0px 0px;
font-weight: normal;
}
h1, h2, h3, h4 {
font-family: "Georgia", serif;
font-size: 200%;
}
a {
color: #009;
text-decoration:none;
}
a:hover {
color: #999;
text-decoration:none;
}
iframe.game {
border: 1px solid #aaa;
margin: 0px 0px 10px 0px;
height: 320px;
width: 360px;
}
</style>
</head>
<body>
<iframe src="game.htm" frameborder="no" scrolling="no" class="game"></iframe>
<p>Powered by <a href="http://scottconnell.com">scottconnell.com</a></p>
</body>
</html>
[/pre] |
||
| Rfilip Profil |
#2 · Zasláno: 6. 6. 2014, 15:32:42
Žádnou hru v kodu nevidím. V kodu vkládáš přes iframe soubor game.htm, jehož kod jsi tu nedal a který zřejmě hru obsahuje
|
||
| g4llardo Profil * |
#3 · Zasláno: 7. 6. 2014, 00:24:47
Pusť, si to přes internet ten script a uvidíš.
|
||
| weroro Profil |
#4 · Zasláno: 7. 6. 2014, 01:19:22
g4llardo:
Ale my súbor game.htm nemáme. Buď daj celú adresu k tomu súboru alebo dodaj odkaz na tvoju stránku kde máš hore uvedený kód s hrou. |
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0