Autor Zpráva
Allaha
Profil *
Ahoj,
chtěl bych se naučit něco s ajaxem, ale vůbec to nechápu, na netu pár návodů je, ale z nich to nechápu prostě..
Řekněme, že mám <input type="text" name="xxx"> atd.. prostě formulář s jedním polem a já potřebuju, aby se mi bez refreshe stránky zobrazilo: Něco něco něco $_POST['xxx'] něco něco něco..
Poradil by mi někdo, jak to udělat? Díky moc
Taps
Profil
Allaha:
díval ses i na http://jecas.cz/ajax ?
Allaha
Profil *
Ano..
Allaha
Profil *
Nepostnul by mi sem někdo prosím kod? ZKusil jsem to i podle návodů na YT, ale prostě mi to nefunguje..
Taps
Profil
Allaha:
Ukaz tvuj kod
Allaha
Profil *
Já už to nemám, smazal jsem to.. Zkoušel jsem toho hodně a prostě nic nešlo. Proto někoho prosím, aby mi sem ten kód hodil.
Fisir
Profil
Reaguji na Allahu:
formulář s jedním polem a já potřebuju, aby se mi bez refreshe stránky zobrazilo: Něco něco něco $_POST['xxx'] něco něco něco..
Na to nepotřebuješ AJAX. Řekni nám, na co přesně to potřebuješ, a dokážeme sestavit reálnější příklad. Případně nám pověz, čemu přesně jsi na tom návodu nerozuměl, respektive co přesně ti nefungovalo.
Allaha
Profil *
No prostě celkovému použití.
Mám prostě formulář, kde jsou dvě pole. Email a Jméno + tlačítko Odeslat a já potřebuju, aby když kliknu na Odeslat, aby se bez obnovení stránky hend pod tím formulářem objevil text: Úspěšně přidané jméno -To jmeno z formulare- a přidalo do db. Přidat do db, to bez problémů, ale prostě neumim s tim js.
_es
Profil
Allaha:
Na AJAX netreba formulár. Ak chceš vypisovať do časti stránky výsledok z formulára na stránke, stačí ti iframe a formulár so správne definovanými name a target:
<form target=vysledok ...>...
<iframe name=vysledok></iframe>
Allaha
Profil *
Tak to uz nechapu vubec. :D
_es
Profil
Allaha [#10]:
A čomu konkrétnemu už v tomto prípade nechápeš? Formulár vraj „máš“ ( Formuláře » form) a na iframe máš stručný popis: Rámy » iframe.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0