| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| laijk Profil |
#1 · Zasláno: 15. 6. 2014, 21:56:36
onload = initializeDiv();
function initializeDiv() {
var div = document.createElement("div");
div.innerHTML = "ahoj";
document.body.appendChild(div);
}-toto je obsah môjho externého .js súboru, ktorý volám v prázdnej html stránke (v časti "head"), chcem iba vytvoriť vlastný div a niečo doňho napísať. Po spustení tohto kodu sa nezobrazí na stránke nič. |
||
| _es Profil |
#2 · Zasláno: 15. 6. 2014, 22:48:49
laijk:
Viď Časté potíže, zajímavosti a poučné debaty » Rozdíl mezi voláním funkce a funkcí. Okrem toho, istejšie z hľadiska fungovania v rôznych prehliadačoch by malo byť ( Rozdily ve verzich Javascriptu) priradenie: window.onload = funkcia; this.onload = funkcia; |
||
| laijk Profil |
vďaka, ešte mám jednu otázku, ako vytvorím v tom dive nejaké inputy atď...
//Edit- mám to, keby niekto chcel vedieť tak var div = document.createElement("div");
...
document.body.appendChild(div);
var form = document.div.createElement("input");
formRegex.type = "text";
div.appendChild(form); |
||
| juriad Profil |
#4 · Zasláno: 16. 6. 2014, 10:38:53
|
||
| Chamurappi Profil |
#5 · Zasláno: 16. 6. 2014, 10:39:19
Reaguji na laijka:
„ document.div.createElement("input");“
Toto je nesmysl, elementy vytváří vždy document.
„ formRegex.type = "text";“
Typ text je výchozí, není nutné ho výslovně nastavovat.
|
||
|
Časová prodleva: 12 let
|
|||
0