Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Mám takýto kód
$(document).ready(function() {
    $(".helptext").bind('mouseover',function(event){
        $(this).find(".helptext-main, .helptext-but").stop(true,true).fadeIn(100);
    }).bind('mouseleave', function(event){
      $(this).find(".helptext-main, .helptext-but").stop(true,true).fadeOut(100);
    });
});

Ide vlastne o to, že ak prídem myšou na div s class="helptext", tak sa zobrazí vedľa toho div helptext-main a helptext-but. Problém je v tom, že chcem, aby sa to nie zobrazilo, ale aby sa to zľava vysunulo... keď tak nad tým rozmýšľam, tak vlastne hľadám funkciu podobnú fade s tým rozdielom, že by sa to vysúvalo zľava... existuje niečo také, resp. ako sa to dá urobiť? Kukal som aj na stack overflow nejaké animate:200 opacity:"show" tam bolo ale nefungovalo to... vie mi niekto pomôcť?
TomasJ
Profil
jefitto44:
Zkoušel jsi hledat?
http://api.jquery.com/category/effects/

Vím jen o slideUp/Down, ale určitě tam jsou ještě i speciální. Třeba se pořádně podívat. :)
quatzael
Profil
jefitto44:
Vysouvání slideDown, zasouvání slideUp
jefitto44
Profil
slideDown a Up funguje, ale potreboval by som to zľava doprava... existuje niečo?
TomasJ
Profil
jefitto44:
Podívej se na efekty co jsem ti poslal, jsou tam i speciální "easingy", třeba tam bude zleva doprava.
Našel jsem ti nějaký návod na cizím webu: www.learningjquery.com/2009/02/slide-elements-in-different-directions/
quatzael
Profil
jefitto44:
Nebo se podívej přímo do kódu jak je řešená ta funkce slideDown a slideUp v jQuery. Uděláš si vlastní funkce s tím, že místo height tam dáš width a trochu případně poupravíš..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0