Autor Zpráva
domju
Profil
Pěkný den mám následující problém, potřebuji načíst proměnnou z flash.swf javascriptem. Jde to nějak?
ještě upřesnění bylo by to AS2.
Chamurappi
Profil
Reaguji na domju:
Flash může zavolat JS funkci a té předat něco v argumentu.

PROBLEM VYŘEŠEN
NEŘVI na nás a dodej řešení. A do nadpisu dotazu informace o vyřešení samozřejmě nepatří…
domju
Profil
Chamurappi

s tebou začínám mít docela problém, někoho tak arogantního jsem dlouho nepotkal, jestli máš nějaký problém, tak se jdi léčit. „PROBLEM VYŘEŠEN“ jsem napsal verzálkama proto, aby bylo jasně vidět, že už to není třeba řešit. A taky by ti prsty neupadly, kdyby jsi napsal, prosím, dodej řešení. Od tebe jsem se řešení ani u třetího dotazu na tomto foru nic nedověděl.
CZghost
Profil
domju:
Měl by sis přečíst pravidla, Chamurappi ti dal odkazy na ty, která jsi porušil. Arogantní jsi spíš ty, když si myslíš, že jsme spravili křišťálovou kouli. Dej nám vědět, co jsi udělal, doplnil, změnil. Prostě jak jsi to vyřešil. Nic víc po tobě nechceme. Všichni to s tebou myslíme po dobrém, tak nám oplať stejným chlebem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na domju:
Omlouvám se, že jsem tě nepoprosil.

jestli máš nějaký problém, tak se jdi léčit
OK, už jdu. Ale nejprve si tě tímto dovoluji co nejuctivěji požádat o dodání řešení.

aby bylo jasně vidět, že už to není třeba řešit
Ono to ale je třeba řešit, protože tu není řešení. Když hledáš na internetu řešení nějakého svého problému a najdeš jen samotnou otázku, také dojdeš k závěru, že už ten svůj problém nepotřebuješ řešit?

‚PROBLEM VYŘEŠEN‘ jsem napsal verzálkama
Verzálky znamenají křik, takto to vnímá spousta lidí. V seznamu posledních vláken jsi učinil svůj dotaz jednoznačně nejviditelnějším.
domju
Profil
Takže řešení

http://circlecube.com/2008/02/actionscript-javascript-communication/

Chamurappi

byl bys tak laskav a zmenšil "problem vyřešen", díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0