Autor Zpráva
Oxidián
Profil *
Existuje nějaká stránka, kde si člověk může prohlížet témata pro Jquery, které udělali designeři? Jde o to, že hledám nějaké téma kde bude celý design tmavý (např. tmavě hnědý, tmavě modrý nebo černý a písmo bude mít hodně dobrý kontrast vůči pozadí (např. bílé nebo světloučce žluté). Očekával jsem že by někde měla být taková stránka, ale jaksi nemohu najít. Našel jsem na Jquery jen vlastní konfigurátor, kde si mohu takové vytvořit, ale v něm nemohu přijít na to, jak nastavit barvy, takže bych raději našel nějaké hotové.
juriad
Profil
JQuery je knihovna, která se vzhledem vůbec nesouvisí. Nemyslíš náhodou knihovnu komponent jQuery UI?
Oxidián
Profil *
juriad:
Jo to myslím. jQuery UI? Já myslel, že je to součást jQuery.
Micruss
Profil
Oxidián:
jquery UI - je jen další knihovna pro jquery, která nabízí tooltip, tabs, drag&drop a další...
Oxidián
Profil *
Micruss:
V aplikaci, kterou jsem si nainstaloval je složka ext\jquery\ui\redmond a já jsem někde četl že to je téma nebo co. Nainstaloval jsem si modul Theme switcher, ale zatím teda nemohu přijít odkud to téma mám stáhnout. Když najedu sem
http://jqueryui.com/themeroller/
tak by tu snad měl být nějaký seznam témat ke stažení, ne? A když se teď dívám sem: http://jqueryui.com/download/
tak vidím že tam dole je select box, kde si mohu vybrat jaké téma chci stáhnout, ale já si ho potřebuju nejdříve prohlédnout. Tak jak to udělat? A taky pokud bych chtěl změnit barvu toho tématu, tak kde to udělat?
juriad
Profil
V tom theme rolleru v levém menu překlikni na tab "Gallery". Tam si můžeš prohlédnout témata.
A až si nějaké vybereš, preklikneš zpět na "Roll your own" a doupravíš si ho (budeš-li chtít).
Oxidián
Profil *
juriad:
Dík. A dá se tam nastavit barva písma? V tom Roll Your Own vidím položky jako barva pozadí, barva okraje, ale barvu textu nikde nevidím.


případně tučné písmo, kurzíva apod.
juriad
Profil
Oxidián:
Pořádně to proklikej, minimálně dvě barvy písma jsem tam našel a tučnost je hned v té první skupině. Kurzíva tam asi není, ale nic ti nebrání změnit si sám to CSS, které to vyplivne.
Mimochodem, také to vidím poprvé.
Oxidián
Profil *
juriad:
To je zvláštní jak jsem vůči některým věcem slepý. Fakt jsem se tam díval asi 3x. Napočtvrtý to už vidím

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0