Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Dobrý den,
Vím že toto patří spíše do zakázek, ale potřeboval bych script, který by mi získal aktuální hlasitost přehávané hudby, tím myslím něco jako equalizer, a aby jí to vypisovalo v hodnotách 0 - 100.
Chtěl bych se zeptat jestli nemáte něco takového než si to budu od někoho kupovat?
Předem děkuji za odpověď.
Milan „Coompiik“ Jelínek(14)
TomasJ
Profil
Ahoj, kdysi jsem dělal přehrávač, který se dál už nevyužil, tak se do něj koukni, někde to tam je: přehrávač
Po opakovaném přečtení jsem zjistil, že nejspíš chceš hlasitost z OS. Ta v tomto zjistit nejde.

A jak to tak vypadá, jediná možnost bude za pomocí flashe.
Coompiik
Profil
Nn, bude se přehrávat hudba v prohlížeči a ty hlasitost bych potřeboval, teď nejsem na pc, podívám se na to pozdeji.
I kdyby to nebylo to co potřebuji, děkuju za snahu.
xROAL
Profil
Ak ide o <audio> element, tak úplne jednoducho pomocou audioElement.volume zistíš aktuálnu hlasitosť (číslo v rozsahu 0 - 1, ak to chceš na 0 - 100 tak nie je nič ľahšie než audioElement.volume * 100).
Bubák
Profil
Coompiik:
Opravdu myslíš „aktuální hlasitost přehávané hudby“? Nebo jen aktuální nastavení hlasitosti přehrávání?
TomasJ
Profil
xROAL:
Já to po upřesnění pochopil tak, že má otevřené okno s youtube a v dalším chce zjistit nastavenou hlasitost.

Bubák:
Nebazíruj na detailech, jistě jsi to pochopil správně a nesprávně se vyjadřuje kdekdo. :)
Coompiik
Profil
Ano myslím audo element, ale jako equalizér, tedy když bude zrovna potiché sólo nebo intro v písničce tak bude třeba 20 a pak se to rozjede a bude to okolo 80ti.
xROAL
Profil
Coompiik:
ale jako equalizér, tedy když bude zrovna potiché sólo nebo intro v písničce tak bude třeba 20 a pak se to rozjede a bude to okolo 80ti.
V tom prípade hľadáš audioContext a analyser. To ti však nebude fungovať v IE.

Niečo si o tom môžeš naštudovať na stránke HTML5 Rocks - Web Audio API (tu sa síce konkrétne nespomína ten analyser, ale aspoň pre predstavu do čoho ideš a čo máš hľadať, Google ti pomôže nájsť aj rôzne hotové príklady už).
Coompiik
Profil
Dobře děkuji.
Bubák
Profil
TomasJ:
Nebazíruj na detailech, jistě jsi to pochopil správně a nesprávně se vyjadřuje kdekdo. :)
Já jsem totiž pochopil dotaz jinak, než ty, a po opakovaném přečtení jsem zjistil, že se dá chápat i tak, jak jsi dotaz pochopil ty.

Coompiik:
Můžeš kouknout též na https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/API/Web_Audio_API/Visualizations_with_Web_Audio_API, je tam i příklad na spektrální analyzér. Zkouknul jsem to velice zběžně, ale mělo by ti stačit nastavit analyzátor jako jednopásmový a místo výšky sloupce zobrazovat číslo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0