Autor Zpráva
Fred
Profil
Jak už jsem tady pátral
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=1 501
nenalezl jsem původního autora, on ten původní script je totiž hodně nedodělaný, např. nebylo možné zamíchat karty, to už jsem všechno upravil a funguje mi to i v xhtml, jen nevím jak ošetřit stav, když už byl pár karet odkrytý, aby to script poznal a nedovolil na tento pár znova kliknout (nevím jak to zformulovat, sorry). Momentálně stačí odkrýt jeden pár, pak kliknout na jinou dvojici a lze znovu klikat na pár, který již byl započítán, takto lze dohrát hru až do vítězství, při odkrytí jediného páru. je to tady http://xy.wz.cz/pexeso/ , javascript http://xy.wz.cz/pexeso/pexesojs.php , už se s tím mořím dva dny a skoro jsem nepokročil
Honza Hučín
Profil
Nevím, jestli ti to pomůže, ale pexeso mám naprogramované na http://www.petnik.cz/cze/pexeso.php, javaskriptový soubor je na http://www.petnik.cz/novy_js/javascript_pexeso.js. Můžeš si použít, co je libo, je to free, akorát prosím o uvedení (spolu)autorství.
Fred
Profil
Díky moc, mrknu se na to.
Fred
Profil
Tak jsem se na to díval, a je to velmi pěkné, jediné pexeso co je pro dva hráče, ten logik je taky super, nebudu opisovat, ale až to, co teď dělám zrealizuju, určitě tam bude odkaz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0