Autor Zpráva
mmapro
Profil
Dobrý den, mohl by mi někdo zjistit cestu jedné akce z webu www.hoolsgame.com ? Nick: Testak heslo: Jakpsatweb
Jde mi o to v > po přihlášení nahoře PLAY OFF, tam jsou tabulky s hráči, a mě zajímá přes jaký odkaz se provádí akce VS (kliknutím na odkaz). Žebych měl link přes id hráče, id skupiny a mohl bych si to odkliknout přes ten odkaz sám. díky předem!
pcmanik
Profil
mmapro:
Napr. pre hráča marciniak1 - Skupina 10. Je to link. Ale čo ti to pomôže fakt netuším.
mmapro
Profil
Díky super! Jinak, kde se dá najít v kodu to uniqid? Nebo to se nemění?


Jinak když to zkouším, tak nechápu proč to třeba nejde, myslim, to, že když to dám přes ten link, co jsi posílal, tak, když na něj kliknu a souhlasí to (skupina, id atd...), tak ho to "odklidne" ve hře, nevíš jak by to šlo provádět?
mmapro
Profil
Nebo jestli by se dal udělat nějaký lehký kód v JS který na to klikne sám? Ale asi ten odkaz vytáhnout bude reálnější a lehčí, myslím.
Nebo jestli tu někdo umí dělat v programu imacros, jde o to, žebych potřeboval udělat kód (když se podíváte do té hry do play off), tak bych potřeboval aby to klikalo na VS podemnou (NE NADEMNOU) vše podemnou a podemnou vedle mě ve skupinách
mmapro
Profil
Vyzkoušel jsem to co mi posílal výše pcmanik, dodal jsem si tam svoje ID, Skupinu jakou jsem chtěl atakovat (klikat) (http://www.hoolsgame.com/game/okno.php?menu=ustawki&action=walcz&ugr=11&upoz=38&uid=1490&hide_menu=true&_uniqid=8943266047)

a vyskočilo bíle okno
Tento XML soubor nemá připojeny žádné informace o vzhledu prvků. Strom XML dokumentu je zobrazen níže.
      <dane><okno><title>Login...</title><czas>0.006</czas><html>Login...</html></okno><js><name>window.location = './../'</name></js><js><name>zegarek_update(1410718452)</name></js></dane>

Neví někdo?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0