Autor Zpráva
quatzael
Profil
Hodně krát se mi stává, že javascript hází chybu když se do argumentu funkce dostane hodnota, která je nějak nedefinovaná (protože element například neexistuje) a potom to háže chybu, protože například měřím delku řetězce onoho parametru.

Dá se nějak zjistit v tý IE konzoli, který řádek scriptu má na svědomí spuštění té funkce (abych mohl snadno dohledávat, kde jsem udělal chybu)?
Jan Tvrdík
Profil
Co takhle napsat verzi IE? Normálně by mělo jít hodit breakpoint a podívat se na callstack nebo zapnout break on unhandled exceptions, což by se mělo zastavit na každé chybě.
quatzael
Profil
Jan Tvrdík:
IE11


Jan Tvrdík:
No a kde najdu ten callstack? Asi myslíš stack.. Ten tam je. Ale bohužel celá ta konzole je tak de.ilně udělaná, že tam nejdou normálně rozklikávat položky, roztahovat okna, který mají úplně miniaturní posuvník.. Hrozný.

Už jsem to asi našel. Musím na to najet myší, chvíli počkat než se mi to zobrazí a protože to hned zase zmizí tak to musím dělat na několikrát než si to stihnu přečíst..


Hlavně je naprosto na hlavu, že to roztahování oken nefunguje právě když se tam objeví nějaká výjimka a potřebuju si tam ty detaily roztáhnout.
Joker
Profil
quatzael:
No a kde najdu ten callstack?
V IE11 vpravo dole.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0