Autor Zpráva
Karulynna
Profil *
Ahoj,

můžete mi prosím poradit?

Chtěla bych nějak docílit tohoto:

- uživatel navštíví můj web
- jakmile jednou/dvakrát klikne, tak se v nové záložce otevře jiný web (reklama)
- případně se cizí web otevře po X sekundách
- další web se otevře znovu po X kliknutích nebo sekundách

Jde mi o to, aby se při brouzdání mým webem otvíraly v nových oknech/záložkách jiné weby, tedy klasická otravná reklama. Snad jsem to vysvětlila dobře :)
juriad
Profil
Jakékoli otevření okna, které není způsobené akcí uživatele prohlížeče zablokují. (Toto se týká třeba časovačů nebo otevření několika oken zároveň.)
Neporadím ti, protože tvůj web nikdy nechci potkat.
_es
Profil
Karulynna:
Jde mi o to, aby se při brouzdání mým webem otvíraly v nových oknech/záložkách jiné weby, tedy klasická otravná reklama.
Presne kvôli tomuto je takéto otváranie nových okien v prehliadačoch blokované či obmedzené.
Nové okno/panel sa otvorí len pri reakcii na kliknutie, či už na obyčajný odkaz smerovaný do nového okna alebo na niečo iné.
Obávam sa, že prínos z takejto reklamy výrazne negatívne preváži rýchle odchádzanie návštevníkov z takej stránky.
Karulynna
Profil *
Mně jde právě o to, že nové okno se otevře až po akci uživatele (ikdyž z půlky nechtěné ;)). Klikne na jakýkoliv interní odkaz webu a zároveň se stránkou se otevře i jiný web v nové záložce.
Micruss
Profil
Karulynna:
Tenhle způsob reklamy potkávám celkem často, např. mám otevřený okno pak chci překliknout na chrome tak kliknu na pozadí a vyskočí mi reklama... takže maj nějaký blok na který když klikneš tak ti to vykopne nový okno...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0