Autor Zpráva
Pavlik
Profil *
Zdravím.

Potřeboval bych pomoci s jedním případem v IE11.

Mám javascript funkci, která mi každé 3 sekundy přepisuje údaje v divech. Firefox- v pohodě funguje, IE- neaktualizuje údaje samo, musím reloadnout stránku. Co je ale zajímavé, tak ve chvíli kdy si spustím "Vývojářské nástroje F12", tak jednotlivé údaje v odstavcích se mi začnou každé 3 sekundy aktualizovat jak mají.

Přikládám funcki:
function updatedata()
{

aktualniCas = datum.getHours() + "." + datum.getMinutes() + ":" + datum.getSeconds();
 window.document.getElementById("datum").innerHTML =  aktualniCas; */

jQuery.getJSON("meteodata.php")
  .done(function( jsonObj ) {
        
        jQuery.each(jsonObj, function(key, val) {
            
            var element=document.getElementById(key);
            //console.log('KEY='+key+"==>"+ val);
            if (element!=null)
            {
              document.getElementById(key).innerHTML = val;                           
            }    
         
          });           
    
    }); 
    
    setTimeout(function(){updatedata();} , 3000);   

}

meteodata.php mi vrací např: {"datum":"5\/11\/2014 10:50:32","teplota":16,"smervetru":147,"rychlostvetru":4.7,"narazysmer":157.5,"narazyrychlost":10.3}

Děkuji za pomoc.
_es
Profil
Premenné aktualniCas a datum sú definované kde? - Viď aj Časté potíže, zajímavosti a poučné debaty » Používejte var - pozri si aj posledný odkaz v odseku ohľadom IE. Premenná datum má hodnotu nastavenú kde?
Pavlik
Profil *
Zapomněl jsem vám to smazat, je to zakomentovaný u mě ( viz končí */) .

skript začíná jQuery.getJSON

pardon.
_es
Profil
Pavlik [#3]:
A nezabudol si to „zakomentovať“ aj u seba či nenačítal IE nejakú verziu stránky z cache? Okrem toho, lepšie je časovač upraviť na setTimeout(updatedata, 3000); aby nedochádzalo k zbytočnému vytváraniu objektu funkcie a vnoreniu funkcií. Chyba bude asi v tom, že IE asi načítava meteodata.php z nejakej cache. Možno by pomohlo volať namiesto toho "meteodata.php" + "?r=" + Math.random() - ak s tým server nebude mať problém. Okrem toho, funkcia jQuery.getJSON umožňuje zadať „callback funkciu“ pri svojom volaní (api.jquery.com/jQuery.getJSON) - prečo zadávaš tú funkciu tak „divne“?
Pavlik
Profil *
nezapomněl. měl jsi pravdu s cachováním meteo.php, pomohlo tam přidat ten parametr. Díky moc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0