Autor Zpráva
Ondra42
Profil *
Dobrý den, mám hotové vkládání příspěvků na stránce. Mám hotovo i, že se všechny příspěvky aktualizovávaj každych X sekund. Nyní bych potřeboval pouze, když příspěvek se vloží aby se aktualizoval, nikoliv aby se aktualizovalo každych X sekund. + Perlička do toho by bylo, kdyby se při tom přehrál nějaký zvuk, ale to už bych asi zvládl sám.
Ondra42
Profil *
hotovo, díky
Fisir
Profil
Reaguji na Ondru42:
Jak to dopadlo? Pokud dokážeš najít chvíli po odeslání otázky řešení sám, zkus se zamyslet, jestli ji tedy má smysl posílat. Pokud už jsi ji poslal a našel jsi řešení sám, je (minimálně) slušnost to řešení sem poslat.
Ondra42
Profil *
Fisir:
Nevím zrovna jestli téměř den je chvíle, nicméně nevidím důvod proč bych tu 3 dny mého snažení sem posílal řešení od toho je tu práce a zakázky(když by někdo sháněl podobné), samozřejmě je slušnost jak píšeš napsat řešení pouze tedy, když by mi někdo navedl jak na to nebo pomohl, myslím že od doby publikování tu bylo několik desítek lidí pro které je toto hračka a stejně moje téma ignorovali.
Fisir
Profil
Reaguji na Ondru42:
Není naše povinnost ti odpovídat. Napsal jsi sem dotaz. Několik lidí si ho přečetlo a možná se pokusilo najít řešení. Když jsi ho našel ty sám, mohl bys nám ho prozradit. Představ si, že místo jména „Ondra42“ v prvním příspěvku je nějaké jiné. Nechceš být hodnější, než my ostatní a poradit tomu človíčkovi? Tato diskuse je totiž obrovská znalostní databáze a mnoho lidí zde najde řešení na své problémy, a je pravděpodobné, že někdo bude řešit ten samý. Pokud by ale měl najít ukončenou diskusi bez řešení, existence tohoto vlákna pozbývá smyslu.

Slovem řešení nemyslím kompletní kód, ale nějaké nasměrování, např. jaké technologie jsi použil, a jestli jsi se setkal s nějakými úskalími. Máš pravdu, pro hotové kódy slouží kategorie Práce a zakázky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ondru42:
Nepopsal jsi dostatečně svůj problém, nedal jsi žádný kód ani ukázku. Napsal jsi, že už pravidelné aktualizování máš a že zvuk zvládneš sám. Chtěl jsi tedy slyšet radu, že funkci, kterou voláš automaticky, máš zavolat i po vložení příspěvku? To by ti nějak pomohlo? Nic konkrétnějšího na to říct nešlo.

nevidím důvod proč bych tu 3 dny mého snažení sem posílal řešení od toho je tu práce a zakázky
Žádal jsi bezplatnou radu, ale sám to řešení považuješ za komerčně zajímavé?

pouze tedy, když by mi někdo navedl jak na to nebo pomohl
Takže tvá logika je taková, že kvůli tomu, že ti neporadili lidé, kteří možná řešení znají, nedáš řešení lidem, kteří řešení neznají a budou ho tu hledat?
_es
Profil
Ondra42:
Okrem iných vyjadrení, tvoje riešenie môže mať nedostatky a bolo v tvojom záujme ho zverejniť, možno by ti ho niekto pomohol vylepšiť.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0