Autor Zpráva
H.V.
Profil *
Ahoj lidí, chtěl bych se zeptat:

mám takový menší problém s tlačítkem odeslání.

Zde je původní kód tlačítka:

<textarea id="mngl-board-post-input" class="mngl-board-input mngl-growable"></textarea>
  
      <input type="submit"  onclick="javascript:mngl_post_to_board( '<?php echo MNGL_SCRIPT_URL; ?>', <?php echo $owner_id; ?>, <?php echo $author_id; ?>, document.getElementById('mngl-board-post-input').value, '<?php echo (($public)?'activity':'boards'); ?>');" name="Share" value="<?php _e('Sdílet', 'mingle'); ?>"/>
 

a zde html výpis tlačítka:

  <input type="submit"  onclick="javascript:mngl_post_to_board( 'http://www.kristusjezis.cz/index.php?plugin=mingle', 1, 1, document.getElementById('mngl-board-post-input').value, 'boards');" name="Share" value="Sdílet"/>

Na podstránce to funguje bez problému, ale když pomocí AJAX přemístím toto tlačítko na hlavní stránku, tak nereaguje a zpráva vložena do textarea se nedaří odeslat.

Zřejmě tam bude nějaká chyba v URL nebo v nějaké funkcí JS když to mám zobrazené na úvodní stránce pomocí AJAX.
Zkoušel jsem tam vložit jako html a funguje to všude, jenže nerozeznává který uživatel <?php echo $author_id; ?> tu zprávu vložil (vše to vkládá pod jedním uživatelem).

Poradíte prosím?

Děkují
joe
Profil
H.V.:
ale když pomocí AJAX přemístím toto tlačítko na hlavní stránku, tak nereaguje a zpráva vložena do textarea se nedaří odeslat.
Pravděpodobně tady bude chyba, máš odkaz na stránku, kde je problém?

jenže nerozeznává který uživatel <?php echo $author_id; ?> tu zprávu vložil
Toto ID bys měl mít uložené v sessions, jinak komukoli dovolíš posílat zprávy za jiného uživatele.
H.V.
Profil *
odkaz: http://www.kristusjezis.cz

můžeš to zkusit jako:

uzivatel
heslo: 123456

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0