| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| uhf Profil * |
#1 · Zasláno: 17. 12. 2014, 16:47:44
Dobrý den, mám problém s konzolí v chromu. občas se mi stává, že nefunguje příkaz console.log(); v IE to jde bez problému. včera mi to v chromu nešlo, pak se konsole rozběhla a ted už zas nejde. nezapíná se něco v nastavení? jinak kod stránky ted vypadá takto:
<html>
<head>
<title>Test</title>
<meta charset="UTF-8">
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">
</head>
<body>
<div id="box1" style="width: 100px; height: 100px; background-color: red">
KLIKNI SEM
</div>
<script>
console.log("POKUS");
</script>Díky za pomoc |
||
|
Časová prodleva: 14 dní
|
|||
| cactux Profil * |
#2 · Zasláno: 31. 12. 2014, 11:23:16
Moc nevidím problém. Zkoušel jsem to a všechno bez problémů.
Ale možná by se hodilo ukončít body a html tagy a přidat doctype. |
||
|
Časová prodleva: 11 let
|
|||
0